reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
[emoji17][emoji17][emoji17] Nie wiem co mam Ci napisać...
Przykro mi bardzo... Dużo sił [emoji3590]
 
reklama
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
Tulę Cię mocno 😓dużo siły !
 
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
Bardzo mi przykro, nawet nie wiem co powiedzieć!!! Ściskam mocno!!!!
 
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
Badz silna Kochana. Bardzo mi przykro. Tule!
 
Dzien dobry! Zycze spokojnego dnia :) ja jeszcze w lozku sie walam ale zaraz rozpoczne dzień świra [emoji14] beta+zakupy na ktore mialam pojechac o 7+ z psem do weterynarza+ wizyta w aptece bo mi sie witaminki pokończyly

+od diabla rzeczy wyjdzie po drodze [emoji23]
 
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie

Przykro mi Kochana :( trzymaj się ![emoji8]
 
Nastka [emoji17] ciężko coś napisać...
Ale pamiętaj może to nie był ten czas.
Dbaj o siebie, ciesz się codziennością A zobaczysz że przyjdzie dzień kiedy podskoczysz z radości [emoji8]
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
Dzien dobry! Zycze spokojnego dnia :) ja jeszcze w lozku sie walam ale zaraz rozpoczne dzień świra [emoji14] beta+zakupy na ktore mialam pojechac o 7+ z psem do weterynarza+ wizyta w aptece bo mi sie witaminki pokończyly

+od diabla rzeczy wyjdzie po drodze [emoji23]
Ruda ja podobnie [emoji28]
O 11 dentysta, potem szybciutko do ginekologa. Bank, przychodnia [emoji2356]
Jeszcze na kawę się umowilam z koleżanką bo muszę strój dla córki pożyczyć na bal....
I tak mysle o 19 będę w domu [emoji1787]
Oby się gdzieś nie porzygac [emoji849][emoji23]
 
Aaa kuuuuzwa... kasy dla mlodej nie dalam na ksiazki o choru itp no trudno [emoji14] ja mialam do lidla po mieso mielone jechac bo po 2.99 za 400g [emoji23] ale nie mam weny :D po 9 rusze sie dopiero moze :D

[QUOTE="M_8911, post: 19078074, member: Ruda ja podobnie [emoji28]
O 11 dentysta, potem szybciutko do ginekologa. Bank, przychodnia [emoji2356]
Jeszcze na kawę się umowilam z koleżanką bo muszę strój dla córki pożyczyć na bal....
I tak mysle o 19 będę w domu [emoji1787]
Oby się gdzieś nie porzygac [emoji849][emoji23][/QUOTE]
 
Masakra na 10 jadę do pracy a czuje się jakbym miala sie przekręcić... czyżby stres, że ktoś na mnie spojrzy i się domyśli. Nie wiem ale okropnie sie czuje
 
reklama
Spokojnie:) nie panikuj :D ja wracam w 8tc .... wtedy to bedzie... raczej tym ze jestem najedzona sie nie wykrece :D
Masakra na 10 jadę do pracy a czuje się jakbym miala sie przekręcić... czyżby stres, że ktoś na mnie spojrzy i się domyśli. Nie wiem ale okropnie sie czuje
 
Ostatnia edycja:
Do góry