reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Hej wiecie co wpierdzieliłam kebaba i czuje sie jak słoń masakra, a gdzie tu do października...
Od jutra powrót do rzeczywistości koniec urlopu... no ale w środe już wizyta, ktorej nie mogę się doczekać..
Z bólu to ja mam trochę jak sie położę do spania ale to takie 5 max 10 min potem juz ok, bardziej się zastanawiam dlaczego bolą mnie biodra.
 
Ja z kolei zauważyłam tylko takie delikatne ukłucia brzucha- jakby ktoś taką szpilkę mi wbijał 🤔😅
 
Hej, dziewczyny🙂jak mnie bolą piersi, sutki, ma - sa - kra! Już śpię w biustonoszu, ale zdjelam w dzień na chwilę żeby trochę oddechu złapały 😁i tragedia każda styczność z materiałem nie do wytrzymania 😐też tak macie??? Wczoraj zaczęłam 6tc 🙂
 
Mnie dzis tez bola i swedza [emoji23]
Hej, dziewczyny[emoji846]jak mnie bolą piersi, sutki, ma - sa - kra! Już śpię w biustonoszu, ale zdjelam w dzień na chwilę żeby trochę oddechu złapały [emoji16]i tragedia każda styczność z materiałem nie do wytrzymania [emoji52]też tak macie??? Wczoraj zaczęłam 6tc [emoji846]
 
Mnie bardziej pachwiny i uda jakby rwa... [emoji848][emoji848][emoji848]
Hej wiecie co wpierdzieliłam kebaba i czuje sie jak słoń masakra, a gdzie tu do października...
Od jutra powrót do rzeczywistości koniec urlopu... no ale w środe już wizyta, ktorej nie mogę się doczekać..
Z bólu to ja mam trochę jak sie położę do spania ale to takie 5 max 10 min potem juz ok, bardziej się zastanawiam dlaczego bolą mnie biodra.
 
reklama
Musze się z wami pożegnać i poprosić o wykreślenie mnie z listy październikowych mam.
Zaczęłam krwawić więcej i byłam na pogotowiu, tam czekałam 7 godz aż przyjdzie ginekolog leczgdy zrobił usg to nieznalazł ciąży a test ciążowy jest już negatywny.

Ściskam was mocno i mam nadzieje że każda z was szczęśliwie dotrwa do końca ciąży w październiku będzie tulić swoje maleństwo.

Niestety nasz aniołek jest już w niebie
 
Do góry