reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No my w lipcu z budowa planujemy ruszyc :) ale jak nasi rodzice sie dowiedza to bedzie ekspresowa budowa mysle :D bo ja tu to nawet nie mam za bardzo gdzie suszarki postawic :D teraz mlodej nie ma to dwie stoją u niej [emoji23]
A się dziecku dziwisz? [emoji4] Będzie to dla niej taka radość że będzie chciała wszystkim wykrzyczeć [emoji4] Ja planuje niestety jedno, bo warunki mieszkaniowe nie pozwalają mi na więcej [emoji58] chyba że kiedyś coś się zmieni Ale wątpię...
 
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Nie słyszałam o tym że tak się robi... [emoji23] Dobrze że na głowę Ci nie spadło bo guz byłby fajny [emoji23][emoji23]
No na synka ! :D moj to przyniosl 10 plaskooczkowa, bo akurat akumulator wymienial :D polozyl na obiciu lozka :D ktoregos ranka spadla i malo mi zębow nie wybila [emoji23]
 
No na synka ! :D moj to przyniosl 10 plaskooczkowa, bo akurat akumulator wymienial :D polozyl na obiciu lozka :D ktoregos ranka spadla i malo mi zębow nie wybila [emoji23]
Haha😅Twój atakuje Cie kluczami, a mój wczoraj telefonem, leżeliśmy wieczorem przed spaniem i przeglądaliśmy insta- wypadł mu z ręki prosto na mój nos- myślalam że ukatrupie go 😅
 
No w ładnie ja mam ten sam problem. Tyle zw my już raczej tutaj zostaniemy, zrobiliśmy remont więc się na razie stąd nie wybieramy. Ogólnie z jednym dzieckiem jeszcze w miarę można mieszkać, Ale niestety z dwójką już się nie da.
No my w lipcu z budowa planujemy ruszyc :) ale jak nasi rodzice sie dowiedza to bedzie ekspresowa budowa mysle :D bo ja tu to nawet nie mam za bardzo gdzie suszarki postawic :D teraz mlodej nie ma to dwie stoją u niej [emoji23]
 
reklama
Do góry