reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Witam wszystkich serdecznie 🌷🌷
Dzis wyszła mi na teście druga bardzo blaaada kreseczka, ale była 👍 Karolina, 30 l, mama synka 3,5 letniego. Czy jest tu gdzieś jakąś lista aktualnych mam październikowych z datami porodu itp? Nie mogę się trochę połapać na tym forum ☺ pozdrawiam 🌼
 
Witam wszystkich serdecznie [emoji255][emoji255]
Dzis wyszła mi na teście druga bardzo blaaada kreseczka, ale była [emoji106] Karolina, 30 l, mama synka 3,5 letniego. Czy jest tu gdzieś jakąś lista aktualnych mam październikowych z datami porodu itp? Nie mogę się trochę połapać na tym forum [emoji5] pozdrawiam [emoji272]
Hej witamy witamy [emoji4]
Gratulacje! I zapraszamy do Nas. My same zrobilysmy tabelkę z naszymi danymi. [emoji4] podaj dane to @Karolina*87 Cię dopisze [emoji4]
 
Witamy witamy :)
Witam wszystkich serdecznie [emoji255][emoji255]
Dzis wyszła mi na teście druga bardzo blaaada kreseczka, ale była [emoji106] Karolina, 30 l, mama synka 3,5 letniego. Czy jest tu gdzieś jakąś lista aktualnych mam październikowych z datami porodu itp? Nie mogę się trochę połapać na tym forum [emoji5] pozdrawiam [emoji272]
 
Witam wszystkich serdecznie 🌷🌷
Dzis wyszła mi na teście druga bardzo blaaada kreseczka, ale była 👍 Karolina, 30 l, mama synka 3,5 letniego. Czy jest tu gdzieś jakąś lista aktualnych mam październikowych z datami porodu itp? Nie mogę się trochę połapać na tym forum ☺ pozdrawiam 🌼
Witaj, gratulacje ❤
 
reklama
Do góry