reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Cześć! Ja dzisiaj pospałam do 10:30😲 generalnie martwi mnie to, że nie mam żadnych objawów...kilka dni miałam tkliwe piersi, a teraz nic. W pierwszej ciąży od początku wymiotowalam od rana do wieczora. Wizytę mam we wtorek i będzie to tydz5 +3 i ciekawa jestem czy bedzie cokolwiek widać.
 
Objawy nie musza wystepowac, wiec spokojnie :) pierwsza ciaza dowiedzialam sie 8-9tydzien bo czulam sie dobrze :)
Cześć! Ja dzisiaj pospałam do 10:30[emoji44] generalnie martwi mnie to, że nie mam żadnych objawów...kilka dni miałam tkliwe piersi, a teraz nic. W pierwszej ciąży od początku wymiotowalam od rana do wieczora. Wizytę mam we wtorek i będzie to tydz5 +3 i ciekawa jestem czy bedzie cokolwiek widać.
 
Spokojnie, mi też nic nie jest póz z tym że cycków dotknąć nie mogę [emoji23] U mnie to pierwsza ciąża więc nie mam porównania.
Cześć! Ja dzisiaj pospałam do 10:30[emoji44] generalnie martwi mnie to, że nie mam żadnych objawów...kilka dni miałam tkliwe piersi, a teraz nic. W pierwszej ciąży od początku wymiotowalam od rana do wieczora. Wizytę mam we wtorek i będzie to tydz5 +3 i ciekawa jestem czy bedzie cokolwiek widać.
 
Ja miałam tak kilka dni, teraz przeszło jak ręką odjal. Póki co obiad się robi A ja oczywiście wpierniczam. Muszę jakoś zaspokoić głowę nikotynowy [emoji4][emoji23]
A mnie cycki mniej, dziś zaczęły mdłości się pojawiać. Na razie bez wymiotów ale już miałam problem z tym co zjeść na śniadanie [emoji2962][emoji2962]
20200202_134321.jpeg
 
reklama
Do góry