reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

@Verona26 m
Ja ogólnie zanim zaszlam to nie miałam płaskiego brzucha [emoji23] No i dalej nie mam [emoji23] Ale wydaje mi się że jest taki jak był, czyli odstajacy [emoji23][emoji23]
Mi koleżanka która wróciła do pracy po 3 tyg nieobecności powiedziała że jakoś inaczej wyglądam niż zwykle 😅 ja nie widzę róznicy, makijaż ten sam, włosów nie farbowałam, może rzeczywiście coś w tym jest, ktoś po dłuższym nie widzeniu dostrzega jakąś różnicę 🤔ja wtedy nie wiedziałam o ciąży jezzcze
 
reklama
To ja sie boje po 4 miesiacach wracac :)
@Verona26 m
Mi koleżanka która wróciła do pracy po 3 tyg nieobecności powiedziała że jakoś inaczej wyglądam niż zwykle [emoji28] ja nie widzę róznicy, makijaż ten sam, włosów nie farbowałam, może rzeczywiście coś w tym jest, ktoś po dłuższym nie widzeniu dostrzega jakąś różnicę [emoji848]ja wtedy nie wiedziałam o ciąży jezzcze
 
Kurde widzisz A jednak ludzie mają w sobie coś z jakiś medium [emoji23][emoji23][emoji23] Mnie to mega śmieszy bo jak można po twarzy zobaczyć ciążę. Mi w pracy kumpela od razu się pytała czy jestem w ciąży, najpierw zaprzczalam Ale jak się wydało to wszystkie do mnie że nie chciały nic już mówić Ale właśnie tak wyglądam... Hahaha no hello?! Mam napisane na czole " Jestem w ciszy" czy jak? [emoji23][emoji23][emoji23]
@Verona26 m
Mi koleżanka która wróciła do pracy po 3 tyg nieobecności powiedziała że jakoś inaczej wyglądam niż zwykle [emoji28] ja nie widzę róznicy, makijaż ten sam, włosów nie farbowałam, może rzeczywiście coś w tym jest, ktoś po dłuższym nie widzeniu dostrzega jakąś różnicę [emoji848]ja wtedy nie wiedziałam o ciąży jezzcze
 
A zerknij w lustrze :) może cos jest :D
Kurde widzisz A jednak ludzie mają w sobie coś z jakiś medium [emoji23][emoji23][emoji23] Mnie to mega śmieszy bo jak można po twarzy zobaczyć ciążę. Mi w pracy kumpela od razu się pytała czy jestem w ciąży, najpierw zaprzczalam Ale jak się wydało to wszystkie do mnie że nie chciały nic już mówić Ale właśnie tak wyglądam... Hahaha no hello?! Mam napisane na czole " Jestem w ciszy" czy jak? [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Oj dziewczyny coś jest.
Ja sama widzę twarz się zmieniła, ciężko powiedzieć co to ale wyraz twarzy się zmienił... widać to na moim przypadku na zdjęciach naprzyklad.
No i niestety w moim przypadku zbrzydłam [emoji28][emoji851]☻
 
Nie no ja wczoraj jak ryjka umalowalam to nie powiem [emoji14] sama bym na siebie poleciala [emoji23] ale jak juz przyszlo zmeczenie to bez kija nie podchodz :D
Oj dziewczyny coś jest.
Ja sama widzę twarz się zmieniła, ciężko powiedzieć co to ale wyraz twarzy się zmienił... widać to na moim przypadku na zdjęciach naprzyklad.
No i niestety w moim przypadku zbrzydłam [emoji28][emoji851]☻
 
Mówią że to ma córkę i zabiera urodę [emoji23][emoji23]
Oj dziewczyny coś jest.
Ja sama widzę twarz się zmieniła, ciężko powiedzieć co to ale wyraz twarzy się zmienił... widać to na moim przypadku na zdjęciach naprzyklad.
No i niestety w moim przypadku zbrzydłam [emoji28][emoji851]☻
 
reklama
Ja chyba aż zbrzydlam... bez makijażu masakra... [emoji32][emoji32] ie mogę na siebie patrzeć [emoji23] A całus dzień siedzę w domu więc nie chce mi się malować [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry