reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Peony OM 30.12, termin według terminu ostatniej miesiączki 05.10. Terminu wizyty jeszcze nie mam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobra razem z moja osoba mam 7 osob ale nas jest chyba wiecej więc poczekam jeszcze bo pewnie dziewczyny w pracy badz na rozjazdach.. wlasnie widziałam ze maja prywatny ale ja kompletnie nie wiem jak to ogarnąć a szczerze nie wiem czy np za 3 dni nie wbije nam sie jakis troll i nie bedzie nam cisnąć wiecie mało życzliwych ludzi jest pełno

Jeszcze ja
Om 28.12.2019
Tp 3.10.2020
 
spokojnie czekam na wszystkie dziewczyny bo jeszcze brakuje nas:)
musimy ogarnąć, żeby nikt nie proszony nam się tu nie kręcił czy któraś z was ma jakieś większe doświadczanie z tym forum?
 
Cześć! Podczytuje Was prawie od początku wątku, bo to mój pierwszy cykl z owu od prawie pół roku (a to już duży sukces). Dzisiaj pierwszy raz rano zatestowalam i wyszedł mi cień na teście. Nie cieszę się bardzo bo o wiele bardziej wyraźna kreskę miałam w czerwcu a okazała się ciąża biochemiczna :/ w sumie w domu mam już dwójkę chłopców którzy byli obaj takimi złotymi strzałami. Teraz tez w sumie się nie staram o trzecie dziecko, tylko przez hashimoto i niedoczynności tarczycy które właśnie jakoś pół roku temu mnie „dopadły” moja płodność nagle jakby przestała funkcjonować.

Dzieci mam urodzone w listopadzie 2014 i w październiku 2018 (tak wiec jakby dobrze poszło to byłoby drugie w październiku ;))
Z testami wstrzymam się chyba do poniedziałku i wtedy będę mieć już czarno na białym- wtedy tez mam termin miesiączki. Chociaż czuje się bardzo bardzo ale to bardzo ciążowy. Wiec mam takie przeczucia. Mąż byłby w siódmym niebie ;)

OM 04.01.2020
TP 11.10.2020
 
Może napiszmy do Oli , ona założyła wątek ten i ten wrześniowy może nam pomoże:-)
Bo to chyba musi robić administrator grupy[emoji16]
 
reklama
Do góry