reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Mam takie same odczucia [emoji41]
Brzucha nie widzę jakoś specjalnie.

Za 2 godz. badanie prenatalne.
Jest napisane, że pacjentki wchodzą 10 minut przed badaniem i bez osób towarzyszących.
Muszę się ogarnąć.
Narobiłyście mi smaka tymi ciastami [emoji16]

Tez nie mam brzucha, od kilku dni zupełnie normalnie się czuje.
Kochana daj znać po badaniach, trzymam kciuki za zdrowa dzidzie [emoji173]️
 
reklama
IMG_3464.JPG

Zapraszam wszystkie na urodzinowy tort do Lublina [emoji23] Mąż kupił i chyba myśli, ze w zaistniałej sytuacji pozwolę mu go zjeść bo podzielić się nawet nie ma z kim [emoji16]
 
Telefon do rodzinnego. Wystawi internetowo. Jesli odprowadzasz skladki na ubezp zdrowotne itp to bez problemu. W razie wątpliwości dzwon do zusu i powiedza co zrobic.

Termometr mi oszalał, zmierzyłam na trzech i wyszło już normalnie 37, w przychodni dostałam zwolnienie telefonicznie i Ok [emoji846]
 
reklama
Tez nie mam brzucha, od kilku dni zupełnie normalnie się czuje.
Kochana daj znać po badaniach, trzymam kciuki za zdrowa dzidzie [emoji173]️
Mój brzuch też malutki, nawet patrzyłam dziś na zdjęcia z poprzedniej ciąży i też przy terminie na październik brzuszek miałam malutki dopiero w kwietniu/maju ☺️
 
Do góry