reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

@Rudaa94 nooo dosyć sporo jest uszczypliwości nie wiem z czego to wynika. Na kilku forach już byłam i w sumie nie pamiętam żeby na jakimkolwiek aż takie wbijanie szpil było. Mam nadzieję że jednak się potem to ustabilizuje i już będzie tak stabilnie fajnie :)

Ja właśnie z treningu wracam, zjadłam przedtem coś co siadło mi na żołądku i mam taką ciężkość, teraz tylko białeczko sobie wypije i relaks

Coś wzięło mnie na Harrego Pottera i ściągnęłam wszystkie części i mam zamiar obejrzeć. Jak byłam mała to obejrzałam tylko 2 części i jakoś nie wciągnęło wtedy
W końcu dojrzałam może :D
 
reklama
Z góry przepraszam, mam pytanie z serii idiotycznych 😏 bo w ciągu kilku dni bede musiala powiedzieć o ciąży w pracy oraz rodzinie. Usg dopiero za 2 tyg i chciałabym wiedzieć czy to ze caly czas czuje jakieś objawy ciążowe, czyli pobolewanie piersi, śluz, czy ból plecow może być dla mnie dowodem że ciąża cały czas się rozwija..? Czy może tak być że np w jakimś momencie przestaje, a organizm dalej wytwarza objawy ciąży. Pytam, bo będę wtedy bardziej pewna siebie, zwłaszcza obawiam się przekazania tej informacji zarządowi 😐
 
Z góry przepraszam, mam pytanie z serii idiotycznych 😏 bo w ciągu kilku dni bede musiala powiedzieć o ciąży w pracy oraz rodzinie. Usg dopiero za 2 tyg i chciałabym wiedzieć czy to ze caly czas czuje jakieś objawy ciążowe, czyli pobolewanie piersi, śluz, czy ból plecow może być dla mnie dowodem że ciąża cały czas się rozwija..? Czy może tak być że np w jakimś momencie przestaje, a organizm dalej wytwarza objawy ciąży. Pytam, bo będę wtedy bardziej pewna siebie, zwłaszcza obawiam się przekazania tej informacji zarządowi 😐
Ciąża może się nie rozwijac,a objawy mogą być jeszcze jakiś czas. Jedno nie zależy od drugiego. Ale nie bierz takiej możliwości,bo na pewno wszystko jest ok!
 
Ja dzis to zrobilam :) cieszę sie ze mam z glowy. Chociaz padl zarzut ze dlatego pewnie zwolnienie na kolano przedluzalam. Wazne ze mam to za soba. Byle do piatku
Z góry przepraszam, mam pytanie z serii idiotycznych [emoji57] bo w ciągu kilku dni bede musiala powiedzieć o ciąży w pracy oraz rodzinie. Usg dopiero za 2 tyg i chciałabym wiedzieć czy to ze caly czas czuje jakieś objawy ciążowe, czyli pobolewanie piersi, śluz, czy ból plecow może być dla mnie dowodem że ciąża cały czas się rozwija..? Czy może tak być że np w jakimś momencie przestaje, a organizm dalej wytwarza objawy ciąży. Pytam, bo będę wtedy bardziej pewna siebie, zwłaszcza obawiam się przekazania tej informacji zarządowi [emoji52]
 
Dziekuje 🌺 mnie 1,5 tyg nie bylo bo synek chory, teraz zapowiada sie 2 tyg opieki z powodu zamkniecia przedszkoli, sama tez boje sie do pracy dojezdzac wiec wole powiedziec, i juz isc na zwolnienie, a żeby na moje miejsce jak najszybciej kogoś znaleźli. Planowalam konczyc prace maj/czerwiec ale koronawirus przyspieszyl decyzje 👹
 
Doczytałam że właśnie do dr Szulca chodzisz. Ja jestem zadowolona z niego (chociaż trochę roztrzepany chyba jest [emoji14] ), ale usg zawsze robi dokładnie i szczegółowo
Ooo ,świat jest mały , też do niego chodzisz...;). Gdzie będziesz robić u niego USG prenatalne ? (Jeśli mogę zapytać ).
 
reklama
Nie to nie jest to samo co poglądy na temat szczepień, rodzaju porodu itp. Ty sobie dajesz prawo do oceny, czy ktoś ma siłę fizyczną i psychiczną do zajmowania się sobą i dzieckiem czy nie. To że Ty miałaś siłę zajmować się dzieckiem w depresji to chwała Ci za to. Jednak chyba nie wiesz na czym polega silna depresja poporodowa. Kobiety wtedy mają gdzieś czy ich dziecko będzie wykąpane i najedzone. Mają ochotę z okna wyskoczyć. Zastanów się następnym razem czy w swojej ocenie bardzo kogoś nie krzywdzisz, szczególnie Ty przedstawiciel służby zdrowia.
Moja ciotka miała depresję poporodowa to jest okropne żadnej tego nie życzę. Depresja poporodowa to niechęć oglądania dziecka swojego wstręt do niego taka kobietę nie interesuje czy płacze czy jest najedzone czy głodne czy przebrane itp . Prawdziwa depresja poporodowa taka kobieta potrzebuje osób którzy ją wyciągną z tego . Moja ciotka nie spojrzała na dziecko 3miesiace. Dużo kobiet myli pojęcie i nawet nie wie lub sobie nie zdaje sprawy co to jest depresja poporodowa nie kryzys tylko depresja. Bo kryzys poporodowy dostaje dużo kobiet mija jak mija ból . A depresja poporodowa jest czymś strasznym to odtracanie dziecka niektóre kobiety mają ochotę je wyrzucić przez okno. Ja widziałam i wiem co znaczy depresja poporodowa.
@Dareczka86 pisałaś wyżej ze miałaś depresję poporodowa ile u ciebie trwała jak długo nie mogłaś patrzeć na swoje dziecko ? Jak udało ci się z tego wyjść pytam z ciekawości bo moja ciotka miała strasznie pomagało jak dziecko z domu znikalo bo ktoś je brał lub coś
 
Do góry