reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Piękna fotka, już dobrze widać kształt dzidziulka 😍😍😍. Ja mam usg 19 i nie mogę się doczekać, a prenatalne 2 kwietnia.
Powiem Ci, że mimo pierwotnych niepokojów, jakoś dziwnie szybko leci mi ten czas, w sumie już minie 1/4 ciąży ☺️ Czekam na drugi trymestr, żebym miała ochotę na gotowanie i jedzenie, to będę robić pyszności 😍
 
reklama
Irytująca jesteś trochę.
Kolejny post, w którym próbujesz udowodnić, że "twoja racja jest najbardziej twojsza"
Dajże mieć własne zdanie i wybory.
Jeśli ktoś chce opłacić CC to bardzo proszę. Liczy się komfort rodzącej.
I przestań porównywać opiekę prywatną do państwowej, bo drepcesz w kółko.
Na całym świecie opieka prywatna góruje nad placówkami publicznymi.
Rodziłam i w Polsce i w USA.
Mam porównanie. Niebo a ziemia.
I chociaż i tu i tu spotkałam się z ludzką empatią to choćby dla warunków lokalowych i intymności warto zapłacić.
Wiadomo, że to może się zdarzyć. Natomiast nie dotyczy to każdej kobiety i chyba w ciąży nie zastanawia się nad takimi rzeczami.
 
Też mam dylemat. Lubię siebie tam, mam bardzo udane życie seksualne i zero problemów po dwóch poprzednich porodach naturalnych. Znam jednak przeróżne przypadki. I też w związku z tym mam lęk przed okaleczeniem czy oszpeceniem. Oczywiście czasy są takie, że można skorzystać z waginolastyki [emoji6][emoji39]
Może z racji wieku wezmą mnie automatem na CC? [emoji85]
Ja akurat preferuję SN.
Dla mnie CC to zwykła operacja, po której ma się ograniczone pole do działania.
A ja muszę szybko dojść do siebie, bo z pomocą będzie krucho.
A ja wam powiem, ze mimo naturalnego porodu to nienwiem czy nie wolałbym cc tylko ze ezgeldu na to ze przezbto nabawilam sie problemow z trzymaniem moczu podczas wysiłku ze nie jest juz tak milo i ciasno sorki ze o tym pisze ale przez to mam czasami mega depreche a jak mi sie teraz pogorszy to sie chyba powiesze.. to sa te zajebiscie zle strony porodu naturalnego...
 
Ja nie mam takich dylematów. W Poznaniu po prostu nie ma prywatnego szpitala w którym można rodzić prywatnie 😐 pozostają mi tylko państwowe. Pierwszy poród sn, 6 godzin w sumie, poród wywoływany po terminie. Wspomnienia ok, ale miałam swoją położną. Podobno drugi poród szybszy, wiec jestem pozytywnie nastawiona 👍
 
Witam
Ja dzis 10+0. Wczoraj miałam wizytę ale bez usg więc nic ciekawego. 23 kolejna wizyta już z usg.

Co do porodów to ja rodziłam SN i tak bym chciała i teraz. No ale ze ciąża mnoga to się nie nastawiam.

Miłego dnia
 
reklama
Cześć dziewczynki :) czy wy tez tak martwicie sie o swoją ciąże ? Ja jestem w 8 tygodniu i 5 dniu i zaczynam panikować . Od początku ciąży nie wymiotowałam ani razu miałam delikatne mdłości i pobolewanie brzucha . Ale na usg w 6 tygodniu biło już serduszko . Teraz nakręciłam się bo nie mam nawet mdłości bolą mnie delikatnie piersi . Boje się, ze jak pójdę za tydzień na usg to okaże się, ze ciąża jest obumarła .
 
Do góry