reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja postanowilam ze pracuje do piatku tylko i albo dadza mi urlop albo ide od razu na l4. Jutro wizyta, wezme zaswiadczenie i w srode ide z tym do kierowniczek... nie jestem w stanie pracowac...
Idź na L4. Jest duże zagrożenie zarażenia koronawirusem a Ty jesteś w ciąży i pracujesz w szpitalu. Idź jak najszybciej
 
reklama
jak moge cos doradzić to idź odrazu na l4 będziesz miała platne 100% a urlop weźmiesz po macierzyńskim - dodatkowo wolne i to płatne...
ja po macierzyńskim mialam lekko 4 miesiace urlopu [emoji5]
Ja postanowilam ze pracuje do piatku tylko i albo dadza mi urlop albo ide od razu na l4. Jutro wizyta, wezme zaswiadczenie i w srode ide z tym do kierowniczek... nie jestem w stanie pracowac...
 
Czyli ja bede sama walczyc w pracy do porodu :(
Wlasnie czytam, że w Bydgoszczy pojawiło sie podejrzenie koronawirusa więc jest super ehh
 
Wiem. Ale te 2 tygodnie wczasowego tak zwanego podreperuja troche budzet. Odkladam na cc prywatna...
jak moge cos doradzić to idź odrazu na l4 będziesz miała platne 100% a urlop weźmiesz po macierzyńskim - dodatkowo wolne i to płatne...
ja po macierzyńskim mialam lekko 4 miesiace urlopu [emoji5]
 
Zeby to byla inna praca to pewnie bym pracowala ale szkoda mi flaki wypruwac ..... i siedziec w zamknietym nagrzabym pomieszczeniu gdzie czuc wszystkie oddzialy, pot i wszelki inny smrod
Czyli ja bede sama walczyc w pracy do porodu :(
Wlasnie czytam, że w Bydgoszczy pojawiło sie podejrzenie koronawirusa więc jest super ehh
 
Kurdę nie wiem o co chodzi z tymi zębami w ciazy. Spotkałam się nie raz z opinia że to niby mit i że jak się dba o zęby to w ciąży się nic nie dzieje a tu tyle postów o problemach [emoji3525] ja pod koniec tygodnia też odwiedziłam denstyste bo zaniedbałam sobie mały ubytek i nagle kilka dni temu podczas mycia odpadł mi dość spory kawałek tego zęba [emoji24]. Oczywiście trzeba było borować, wypełniać i chyba w 2 trestrze wrócić na kanałowe bo tam dość głęboko już poszło [emoji849]
Jak dla mnie to mit, ciąża jest dość długa i wystarczy że raz komuś się coś przytrafi to od razu będzie zwalał winę na ciążę
Hej dziewczyny jestem po wizycie. Lekarz wypisał mi skierowanie do szpitala na wywołanie poronienia. Płód nie rośnie od miesiąca. Czy któraś z was była w szpitalu na wywołaniu ? Czego mam się tam spodziewać ? Jak to będzie wyglądało ?
Strasznie się boje ;( straciłam moje maleństwo
Przykro mi, wady na tym etapie nie koniecznie musi oznaczać coś w stylu znanych nam wad i chorób genetycznych tylko to zazwyczaj są błędy na początkowym etapie, błąd w podziale komorkowym, nawet cząstki składowe typu plemnik czy komórka jajowa już mogły być jakieś wadliwe. Istnieją też błędy w implantacji zarodka. Tu jest milion możliwości że coś pójdzie nie tak.
U mnie np jeden się nie rozwiną, serce było ale stanęło od początku był mniejszy, coś było nie tak coś poszło nie tak.
Jak będzie z drugim nikt nie wie...

W szpitalu często dają tabletkę na wywołanie poronienia mnie poronienia na tym etapie nie bolały, taki większy okres. Gorzej z psychika
 
Mialam jedna panstwowo i czy mialabym sn czy cc nie odwaze sie juz panstwowo rodzic. Mimo ze po pierwszym cc bylam w makabrycznym stanie, wole cc tyle ze prywatnie. Wskazan jako takich pewnie nie mam ale swoich chorob mam sporo ;)
masz wskazania do Cc? jeśli nie to odważna jesteś.. ja mega boje sie cesarski i obym nue musiala mieć [emoji1]
 
reklama
Hej dziewczyny jestem po wizycie. Lekarz wypisał mi skierowanie do szpitala na wywołanie poronienia. Płód nie rośnie od miesiąca. Czy któraś z was była w szpitalu na wywołaniu ? Czego mam się tam spodziewać ? Jak to będzie wyglądało ?
Strasznie się boje ;( straciłam moje maleństwo
Bardzo mi przykro ja miałam sam zabieg ale widziałam że ktoś juz ci mowil jak to wygląda więc powiem tylko ze dobrze ze juz nie przyciągają tego juz najgorsze ro czekać ta niepewnośc dobija na dłuższą metę
 
Do góry