reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Boże ja też... I też nawet kawę wypiłam... Przez co już mam stres, że nagle objawy minęły [emoji849][emoji2356] a wizyta dopiero za 10 dni...
Nie stresuj się w ogóle. Brak objawów, czy ich występowanie nie sa absolutnie wyznacznikiem prawidlowo rozwijajacej sie ciazy. Lekarz mi powiedział,że pod względem fizjologicznym oprócz braku okresu ciąża nie powinna dawać żadnych negatywnych objawów. Poza tym u mnie mdłości trwały tydzień, następnie 2 dni czułam się jak młody Bóg, a dziś wróciło z podwójną siłą
 
reklama
Dziewczynki mam takie nietypowe pytanie
Jak sobie radzicie z zaparciami bo mam duże i ciężko mi 2ke zrobić [emoji848][emoji85] wiem ze w ciąży to może być ale aż tak [emoji32] coś na to jest . Pije dużo wody ale to nie pomaga
Śliwki, owsianki, maślanki, błonnik babka plesznik.
 
Ja dzis wypilam pierwsza kawe od tygodnia. Zajechalam na stacje i tak mi kawy sie zechcialo wiec sobie latte wzielam.... smierdziala niemilosiernie ale byla przepyszna [emoji7]
 
reklama
Do góry