reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Serce nie bije a moje sie rozpadło własnie na miion kawałkow....ale to bol , zal i złosc....
Bardzo mi przykro[emoji19][emoji19][emoji25]
Pisałaś,że już tak było. Może warto rozszerzyć diagnostykę , sprawdzić wszystko żeby móc jakoś zapobiegać.
Ja właśnie na serduszko profilaktycznie dostałam zastrzyki.
Jesteś silna kobieta i uda się!!

Bardzo mocno Cię przytulam.
 
Też idę jutro do ginekologa. A dziś byłam u endokrynologa - niestety stwierdził niedoczynność wrodzoną, dziedziczną ... i tak się zastanawiam ile prawdy jest, że to konsekwencje Czarnobylu czy to kolejny świr z teorią spiskową [emoji2368]
 
Dziewczyny ja tak spojrzałam na moja wiadomość i zle napisałam ja mam dziś 5+6 ( a niej jak napisałam 6+6 pomyliłam się ) . Serduszko jest to dla mnie mały sukces. Tydzień temu pęcherzyk był 6.6mm dziś 19mm i wyglądało to jak taki pierścionek . I mój mąż spanikowal mówi widzę dwa o mało co zawału nie dostał tak mu serce biło 😂 dopiero babka mówi ze jeden tylko taki ma kształt. Za tydzień mam znowu wizytę on się już nie może doczekać ale był zachwycony . Jestem pewna że żadnej wizyty nie opuści .
 
reklama
@annmik ściskam Cię mocno:-* bądź silna,bardzo mi przykro.
Jeśli to już kolejny raz taka sytuacja to chyba czas na kompletną diagnostykę.
Który to tydzień?
 
Do góry