reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A my po dzisiejszej wizycie [emoji173]wg usg 7+1, serduszko pięknie biło [emoji3059] objawów poza bolącymi piersiami brak, ale u nas zamiast dzidzi to mąż dostarcza rozrywek [emoji28] wrócił wczoraj z treningu ze skręconą kostką, siedział na sorze do 3- i skończyło się na gipsie, skręcenie 3 stopnia, więc na dzisiejszą wizytę pokuśtykał na kulach [emoji52]
Gratuluję serduszka! I współczuję mężowi, niech dochodzi szybko do formy i zdrowia!
 
Witam :) dziś za mną bardzo ciężka noc. Jestem w 6 tygodniu i 6 dniu. Dziś w nocy obudziły mnie silne zawroty głowy a do tego towarzyszyły mi silne mdłości . Nigdy jeszcze nie wymiotowałam będąc w ciąży, ale troszkę się wystraszyłam w nocy bo nie mialam siły wstać z lozka . Dodam, ze rano wszystko wróciło do normy tylko czuje się bardzo osłabiona. Czy mam się czym martwić ? U mnie mdłości występują wieczorami , ale nie spodziewałam się, ze zaatakują w nocy :(
 
Witam :) dziś za mną bardzo ciężka noc. Jestem w 6 tygodniu i 6 dniu. Dziś w nocy obudziły mnie silne zawroty głowy a do tego towarzyszyły mi silne mdłości . Nigdy jeszcze nie wymiotowałam będąc w ciąży, ale troszkę się wystraszyłam w nocy bo nie mialam siły wstać z lozka . Dodam, ze rano wszystko wróciło do normy tylko czuje się bardzo osłabiona. Czy mam się czym martwić ? U mnie mdłości występują wieczorami , ale nie spodziewałam się, ze zaatakują w nocy :(
Ciśnienie Ci spadło. W ciazy tak może być. Ja sobie mierze od trzech tygodni. Zawsze miałam w normie A odkąd jestem w ciąży to zawsze mniej niż 105/65. A mdłości O każdej porze mogą bytem. Najpierw mialam tak ze miałam od nich przerwę między 18 a 22, pozniej miałam cały czas mdłości, pozniej przerwa w środku nocy. A teraz mam mdłości jak tylko poczuje jedzenie xD takze to ciągle się zmienia.
 
Ciśnienie Ci spadło. W ciazy tak może być. Ja sobie mierze od trzech tygodni. Zawsze miałam w normie A odkąd jestem w ciąży to zawsze mniej niż 105/65. A mdłości O każdej porze mogą bytem. Najpierw mialam tak ze miałam od nich przerwę między 18 a 22, pozniej miałam cały czas mdłości, pozniej przerwa w środku nocy. A teraz mam mdłości jak tylko poczuje jedzenie xD takze to ciągle się zmienia.
Dziękuje za odpowiedz :) ja ogólnie mam bardzo niskie cisnienie wiec jak jeszcze mi spadło to już wiem dlaczego tak zle się poczułam . Ja teraz tez nie mogę patrzeć na jedzenie 😕
 
reklama
Do góry