reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ale ci zazdroszczę! Zawsze chciałam mieć 3 dzieci. Wcale bym się nie pogniewała gdyby była parka 😊
Ile masz lat?
Roczników 33l
Trzecie dziecko by mi nie przeszkadzało 😜 ale ja już mam 2 córki
Jak pomyślę o podwójnych wydatkach i samochód większy by się przydał (bo w zwykłą osobowke już nie wejdziemy) to mi słabo
Dobrze ze córy już odchowane (w tym roku 13 i 11 lat) to będę miała czas dla dzieciaczkow
 
reklama
Hej. Ja wczoraj wroraj wrocilam do domu a moja mama ze wlasnie obiad zebym siadala ze kotlety beda. Na sama myśl mnie odrzucilo. Mowie ze nie chce a ona do mbie czy ja przypadkiem nie jestem w ciazy. No masz... a chcialam poczekac z tym jeszcze... no i co zrobic? No mowie ze moze i jestem. Na to ona wola ojca ze chodz chodz jednak jest. Heheh. No to mowie lepiej usiadzcie bo to blizniaki. I mina zwiedla troche bo tego sie nie spodziewali. A byli pewni ze sami juz wymyślili i wiedza juz wszystko. 🤪
Po przemyśleniach:
Chyba moj spokoj pojawi sie dopiero jak bede miec wizyte co tydzien. Jutro mija tydzien jak bylam a w glowie mysli tylko czy te serduszka dalej tam bija? Co ja poczne do 12 marca? To jes,cze dwa tygodnie!
 
Mam to samo za starają ciążę. Boję się że coś będzie nie tak niedawno Boże i ze to wina mojego wieku. I ma dokładkę strasznie źle znoszę
Ja wizyte mam na jutro na 9:40 ale p. doktor ma w zwyczaju mieć poślizg. Zdecydowanie najwiecej na tym wątku jest dojrzałych mam [emoji4]
A ja sie taka stara czuje na ciąże. W ogóle źle psychicznie ją znosze
 
Co do napietego brzucha to ja mam prawie cały czas
Wg lekarki przez ciąże bliźniaczą
A tak wygląda już mój "podwójny"
IMG_20200225_131906.jpg

brzuch
 
Roczników 33l
Trzecie dziecko by mi nie przeszkadzało 😜 ale ja już mam 2 córki
Jak pomyślę o podwójnych wydatkach i samochód większy by się przydał (bo w zwykłą osobowke już nie wejdziemy) to mi słabo
Dobrze ze córy już odchowane (w tym roku 13 i 11 lat) to będę miała czas dla dzieciaczkow

Tak wlasnie sobie myslalam. Trzy male foteliki w samochodzie.. jeszcze nosidla dadza rade.. dwa z tylu i jedna dorosla no i fotelik z przodu plus kierowca. Czyli rozwiazanie na pierwszy rok. A potem co? Jak beda dwa foteliki z tylu to dorosly juz sie nie zmiesci. Foteliki sa szerokie. Trzy z tylu tez nie ma szans. Hmmmm...
 
Tak wlasnie sobie myslalam. Trzy male foteliki w samochodzie.. jeszcze nosidla dadza rade.. dwa z tylu i jedna dorosla no i fotelik z przodu plus kierowca. Czyli rozwiazanie na pierwszy rok. A potem co? Jak beda dwa foteliki z tylu to dorosly juz sie nie zmiesci. Foteliki sa szerokie. Trzy z tylu tez nie ma szans. Hmmmm...
Są podobno takie łączone, że można dla trojeczki na całą tylna kanapę w samochodzie, ale pewnie też zależy jaki duży jest samochód 😉 Ale taki problem to nie problem ♥️
 
reklama
Co do napietego brzucha to ja mam prawie cały czas
Wg lekarki przez ciąże bliźniaczą
A tak wygląda już mój "podwójny" Zobacz załącznik 1084756
brzuch

Niby brzuch mi nie urusl ale... tak zbalonial. Nie wiem jak to powiedziec. Jakby go ktos nadmuchal. I jest jak pilka. Wczesniej to taki flaczek. Bylo czuc sadelko pod palcem sie zaglebial. Czuje sie jak w piatym miesiacu poprzedniej ciazy. Nie mialam duzego brzucha. W pracy ppwiedzialam pod koniec szostego miesiaca. Pracowalam do dziewiatego i jak odochodziłam na urlop to sie niektorzy pytali czemu mnie nie bedzie dluzej? I co sie stalo. I nie skapneli sie ze ja w ciazy. 😁
 
Do góry