reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja przeszukalam cała galerii 3 piętrowa, ale nigdzie nie było jegginsow. Znalazłam na samym końcu w hosue. Nie są jakiejś mega dobrej jakości Ale mają fajny wyższy stan i gumką A wyglądają jak jeansy. Dłuższy top albo jakoś koszula i elegancko! Ja wzięłam już rozmiar większe więc teraz z lekka są przyduzawe Ale już pewnie niedługo [emoji4]
Witam się dziś. Dopiero teraz. Czuję się jak kupa i wygladam jak jeszcze większa kupa. Pół dnia dziś spędziłam w galerii w poszukiwaniu spodni. W moje z wysokim stanem (ulubione) ledwo się dopinam. Byłam w każdym możliwym sklepie. Każdym! W akcie desperacji przymierzyłam nawet typowo ciążowe (oczywiście jeszcze za luźne). Skończyło się na dresach. Wziełam dwie pary. [emoji2356] No i kilka razy przywitałam się z muszlą w trakcie zakupów. Jak wróciłam do domu to mąż skomentował, że te spodnie to "takie nienw twoim stylu" nooo kuuur... Mam taki nastrój, że niech to szlag.
 
reklama
wogole witam sie z wami dzisiaj... wczoraj caly wieczór leżałam nic nie moglam zjeść tak mnie cofalo.. cala noc też nie przespana słabo mi było na maxa, dzisiaj rano wstałam i myslalam ze zemdleje.. uratowala mnie szklanka coli i wafel ryżowy..
dziewczyny co maja dzieci.. jak sobie radzicie z opieką nad maluchem przy takich mdłościach? mi w kuchni tak wszystko śmierdzi ze nawet sniadania nie moge zrobić [emoji22] wczoraj to bylam na skraju załamania tylko plakac mi sie chciało z niemocy..
Mdlosci nie mam 🤔 Ale z Zu pojawily sie dopiero ok 8tyg wiec czekam cierpliwie
😂
 
Ja to mysle jak jutro od 8-20 wytrzymac na zajeciach... z bolem glowy i helikopterkiem bedzie ciezko...
 
Czesc mamusie :)
Mam do was pytanko o testy na owulacje, nigdy ich nie robilam i mysle co i jak..konczy mi sie plamienie i teraz jak rozkminic kiedy owulacja? Sa jakies testy, ale jak i kiedy je stosować? Czytalam, ze niektore z was stosowały, podpowiedzcie :)

Gratulacje dla nowych mamusiek <3 rosnijcie wszystkie zdrowo.
Jakbys chciala mogę Ci przeslac na 4 cykle. Kupilam w styczniu bo chcialam ich uzywac a tu taka niespodzianka 😉
 
Moje forum sprzed 15 lat nadal funkcjonuje.
Od czasu do czasu spotykamy się w Warszawie [emoji4] Jesteśmy w stałym składzie. Kilka dziewczyn się wykruszyło. Niezła z tego telenowela mogłaby być: śluby, rozwody, choroby, zdrady, emigracja, itp...
Super! Ja mam taka grupe z października 2013 ♥️ Ale my juz na whatsappie działamy
 
Ja cały dzień w pracy a wy tyle napisałyście :O gratuluję wszystkich serduszek i trzymam kciuki za wszystkie niepewne!!!! Ja mam huśtawkę, jeden dzień się czuje tragicznie, kolejny spoko. Chodzę non stop głodna, a dziś jak wracałam z pracy do dzwoniłam do męża że ma mi koniecznie zrobić tosty z serem i keczupem których nie jadłam że 2 lata [emoji23] były pyszne! A jak którąś też boli żołądek to polecam pić napar z siemienia lnianego - mi bardzo pomógł. Trzymajcie się dziewczyny mocno! Ja was czytam, jestem z wami duchem ale nie mam czasu być tak aktywna :(
 
reklama
Ja przeszukalam cała galerii 3 piętrowa, ale nigdzie nie było jegginsow. Znalazłam na samym końcu w hosue. Nie są jakiejś mega dobrej jakości Ale mają fajny wyższy stan i gumką A wyglądają jak jeansy. Dłuższy top albo jakoś koszula i elegancko! Ja wzięłam już rozmiar większe więc teraz z lekka są przyduzawe Ale już pewnie niedługo [emoji4]
Kurczę a ja w zwykłych ocieplanych legginsach codziennie, zupełnie zapomniałam, że jeszcze jegginsy istnieją! :)
 
Do góry