reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Uff to dobrze :) odpoczywaj kochana :)
Musiałam zostać w szpitalu, nie wiadomo skąd to krwawienie, możliwe że krwiak
Teraz już krwawienie jest mniejsze, dostaje sporą dawkę luteiny i duphastonu
Na usg widać na szczęście dwa serduszka [emoji177], jeśli dziś się już nic nie wydarzy to prawdopodobnie będzie dobrze, ale kilka dni muszę tu zostać
 
reklama
Ale teraz już nie ważne poddaję się. Ginekolog moja też nie lepsza albo ja już nic nie wiem. Porobiła badania włożyła mi rękę. Krew mi leci. Pobrała krew na betę i tyle. Niby ma być 7tc tak mówi dziwne bo mi wychodziło na 6tc a mam jeszcze niregularne cykle i to długie 31 dni. Pomimo jak powiedziałam jej to że jak i tak dostanę progesteron to nie zaszkodzi bo jak ciąża to pomoże a jak nie to wywoła okres. To mi i tak nie dała. Myśli że ciąża poza maciczna ale też nie umówiła mnie na kolejne badania. Nic.
 
Musiałam zostać w szpitalu, nie wiadomo skąd to krwawienie, możliwe że krwiak
Teraz już krwawienie jest mniejsze, dostaje sporą dawkę luteiny i duphastonu
Na usg widać na szczęście dwa serduszka [emoji177], jeśli dziś się już nic nie wydarzy to prawdopodobnie będzie dobrze, ale kilka dni muszę tu zostać
super trzymajcie się cieplutko [emoji7]
 
co za lekarze matko jedyna... co dalej robić? ?
Ale teraz już nie ważne poddaję się. Ginekolog moja też nie lepsza albo ja już nic nie wiem. Porobiła badania włożyła mi rękę. Krew mi leci. Pobrała krew na betę i tyle. Niby ma być 7tc tak mówi dziwne bo mi wychodziło na 6tc a mam jeszcze niregularne cykle i to długie 31 dni. Pomimo jak powiedziałam jej to że jak i tak dostanę progesteron to nie zaszkodzi bo jak ciąża to pomoże a jak nie to wywoła okres. To mi i tak nie dała. Myśli że ciąża poza maciczna ale też nie umówiła mnie na kolejne badania. Nic.
 
Hej dziewczyny ! Powiedzcie mi jak to jest z tymi zwolnieniami w ciąży . Tylko ciąża zagrożona a może też przy ciężkiej pracy ? Nie zależy mi żeby iść już teraz na zwolnienie ale chciałabym wiedzieć jak to wyglada ogólnie bo mam pracę stojącą , ciężką bo dużo dźwigania jest i nie ma stanowiska gdzie jest lżej .
 
Gin do mnie to zrobimy zwykły test ciążowy i będziemy wszystko wiedzieć. A jak bthcg będzie 1000 to ok a jak 5000 to nie dobrze.
 
Że na początku ciąży jajniki mogą bolec. Więc tu teoria że są wyłączone i nie dają dolegliwości bólowych się nie pokrywa.
Napisałam,że są wyłączone z funkcji jakie pełnią przed ciąża, a nie że w ogóle nie działają 😂😂 teoria,że przed ciąża w takim terminie wypadaly dni płodne i teraz bolą z tego powodu jest co najmniej śmieszna 😂
 
Ale teraz już nie ważne poddaję się. Ginekolog moja też nie lepsza albo ja już nic nie wiem. Porobiła badania włożyła mi rękę. Krew mi leci. Pobrała krew na betę i tyle. Niby ma być 7tc tak mówi dziwne bo mi wychodziło na 6tc a mam jeszcze niregularne cykle i to długie 31 dni. Pomimo jak powiedziałam jej to że jak i tak dostanę progesteron to nie zaszkodzi bo jak ciąża to pomoże a jak nie to wywoła okres. To mi i tak nie dała. Myśli że ciąża poza maciczna ale też nie umówiła mnie na kolejne badania. Nic.
Strasznie mi przykro.. A usg zrobiła w ogole??
 
reklama
Do góry