reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja miałam okres 01.01, pozytywny test owulacyjny miałam 14.01 więc okres powinnam dostać jakoś 30. M9ja ciąża ma według usg 6t1d więc Ty możesz mieć młodsza o jakiś tydzień. Tylko że w 5 tyg pęcherzyk powinien być [emoji848][emoji848]
To konowały z Niemiec. Według obliczeń 6tc, ale mam nieregularne cykle. Ostatnia miesiaczka 02.01.2020 owulacji 20 może 22 tak w tej granicy. Raz mam 31 cykl raz 26 po 7-8 dni okresu. Czy to możliwe że ciąża jest bardzo mała. Choć to pewnie mało prawdopodobne. Poza tym wczoraj zjadłam trochę czosnku i miałam takie gazy dodatkowo. Nie wiem czy to miało wpływ, że organizm wyrzuca starą krew.
 
Funkcja jajników, taka jak w dni płodne podczas ciazy jest wyłączona. Jajnik,z którego była owulacja i doszło do zapłodnienia do ok 4 msc ciąży jest powiększony, ale nie daje on dolegliwości bólowych.
Miałam owulacje z lewego jajnika a od momentu zagnieżdżenia przez około 2 tygodnie ucisk i powiększenie prawego jajnika jak to w takim razie wyjaśnić skoro teoretycznie nie dają dolegliwości bólowych? Progresteron i beta HCG teoretycznie wykluczają ciążę pozamaciczna jednak wiadomo ryzyko jest zawsze, ale jeśli to nie cp to co w takim razie?
 
Miałam owulacje z lewego jajnika a od momentu zagnieżdżenia przez około 2 tygodnie ucisk i powiększenie prawego jajnika jak to w takim razie wyjaśnić skoro teoretycznie nie dają dolegliwości bólowych? Progresteron i beta HCG teoretycznie wykluczają ciążę pozamaciczna jednak wiadomo ryzyko jest zawsze, ale jeśli to nie cp to co w takim razie?
Po prostu natura.
Dużo się w dole dzieje ,A my się mocno wsłuchujemy.
 
Musiałam zostać w szpitalu, nie wiadomo skąd to krwawienie, możliwe że krwiak
Teraz już krwawienie jest mniejsze, dostaje sporą dawkę luteiny i duphastonu
Na usg widać na szczęście dwa serduszka [emoji177], jeśli dziś się już nic nie wydarzy to prawdopodobnie będzie dobrze, ale kilka dni muszę tu zostać
 
Musiałam zostać w szpitalu, nie wiadomo skąd to krwawienie, możliwe że krwiak
Teraz już krwawienie jest mniejsze, dostaje sporą dawkę luteiny i duphastonu
Na usg widać na szczęście dwa serduszka [emoji177], jeśli dziś się już nic nie wydarzy to prawdopodobnie będzie dobrze, ale kilka dni muszę tu zostać
O ja!!
[emoji3448][emoji3448]
Ściskam mocno BARDZO MOCNO
 
Miałam owulacje z lewego jajnika a od momentu zagnieżdżenia przez około 2 tygodnie ucisk i powiększenie prawego jajnika jak to w takim razie wyjaśnić skoro teoretycznie nie dają dolegliwości bólowych? Progresteron i beta HCG teoretycznie wykluczają ciążę pozamaciczna jednak wiadomo ryzyko jest zawsze, ale jeśli to nie cp to co w takim razie?
A jak to wyjaśnił lekarz prowadzący?
 
reklama
Musiałam zostać w szpitalu, nie wiadomo skąd to krwawienie, możliwe że krwiak
Teraz już krwawienie jest mniejsze, dostaje sporą dawkę luteiny i duphastonu
Na usg widać na szczęście dwa serduszka [emoji177], jeśli dziś się już nic nie wydarzy to prawdopodobnie będzie dobrze, ale kilka dni muszę tu zostać
Ja tak miałam w donoszonej ciąży, nikt nie widział przyczyn krwawienia, a dokładnie tak miałam plus skrzep, a od następnego dnia już czysto.. Tego też Ci życzę! No i dwa serduszko, to czaaaad :) :)! Przypomnij, masz już dzieci?
 
Do góry