reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Mamy w rodzinie jedne blizniaki. Ale to u kuzynki meza. Rozmawialam wlasnie z jedna z jego wieeelu kuzynek to jak jej powiedzialam jakie bety byly to sama rzuciła tekst ze moze blizniaki- jest położną.
Wysoka beta nie świadczy o bliźniakach, ten mit już dawno jest obalony.

Wiem co czujesz będąc w takim zawieszeniu, ja też poszłam na USG w nadziei że coś zobaczę a tu nic. Dobrze że dziś masz tą wizytę to będziesz lepiej wiedzieć na czym stoisz a tak to i tak trzeba będzie czasu bo nawet jeśli nic nie widać to serce może się pojawić nawet do 8 tygodnia a drugi pęcherzyk też się zdarza dość często, albo się wchłonie albo będą bliźniaki też trzeba czasu:)

Ja już też na szpilkach siedzę byle te 2 tyg przeżyć i już będzie bardziej wiadomo
 
No ja chce te 5 godzin przezyc
Wysoka beta nie świadczy o bliźniakach, ten mit już dawno jest obalony.

Wiem co czujesz będąc w takim zawieszeniu, ja też poszłam na USG w nadziei że coś zobaczę a tu nic. Dobrze że dziś masz tą wizytę to będziesz lepiej wiedzieć na czym stoisz a tak to i tak trzeba będzie czasu bo nawet jeśli nic nie widać to serce może się pojawić nawet do 8 tygodnia a drugi pęcherzyk też się zdarza dość często, albo się wchłonie albo będą bliźniaki też trzeba czasu:)

Ja już też na szpilkach siedzę byle te 2 tyg przeżyć i już będzie bardziej wiadomo
 
Trzymam kciuki za wszystkie Wasze wizyty. Ja żyje w niepewności do poniedziałku. Będę wtedy na etapie 8+1. Pierwszą wizytę miałam 6+3. Zarodek 3mm, niby ciąża młodsza niż według terminu om i serca nie było. Wiadomo stres nie pomaga, lepiej spokojnie czekać i każdej tak doradzamy, a wiadomo jak jest. Oby do kolejnej wizyty ;)
 
reklama
Do góry