reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja ogolnie wizyte mam 3.03 w innym prywatnym osrodku... ale to co dzis sie dowiedzialam a raczej ten brak informacji ( z reszta sam mi kazal przyjsc za 3 tygodnie)
Ja myśle ze będzie wszystko ok ☺️Dobrze ze idziesz do innego, i ze zrobiłaś betę. Moze są dwa zarodki. A jakby to była ciąża mnoga to może trzeba trochę dłużej poczekać na serduszka
 
Mamy w rodzinie jedne blizniaki. Ale to u kuzynki meza. Rozmawialam wlasnie z jedna z jego wieeelu kuzynek to jak jej powiedzialam jakie bety byly to sama rzuciła tekst ze moze blizniaki- jest położną.
Ja myśle ze będzie wszystko ok [emoji3526]Dobrze ze idziesz do innego, i ze zrobiłaś betę. Moze są dwa zarodki. A jakby to była ciąża mnoga to może trzeba trochę dłużej poczekać na serduszka
 
Mamy w rodzinie jedne blizniaki. Ale to u kuzynki meza. Rozmawialam wlasnie z jedna z jego wieeelu kuzynek to jak jej powiedzialam jakie bety byly to sama rzuciła tekst ze moze blizniaki- jest położną.
No to może właśnie tak jest 😊
Ja wiem jacy są lekarze na NFZ, nic nie pomogą...zleceń na badania najlepiej okrojone. A zdjęć nawet nie dawają bo im papieru szkoda do usg...
 
reklama
Juz wam opisuje i od razu zaznacze ze to tylko tyle co pamietam z wizyty i z tego co on mowil. Beta z 3.02 1614 dla przypomnienia.

1. Stwierdzil ze jest pecherzyk ciazowy z cialkem zoltym. Po zmierzeniu stwierdzil ze wychodzi 7w6d ( czyli mamy w tym tydzien roznicy, co jest raczej nie moziwe)
2. Jajniki 23 i 16 (nie znam sie wiec nie wiem czy to duza rozbieznosc
3. Pozniej zaczal mowic cos o drugim pecherzyku/zarodku ale bez zadnych konkretow i informacji.
4. Serduszka nie stwierdzil.
5. W nerwach pojechalam zrobic bete.... wyniki pozniej po takim czasie nie miarodajne ale ok.

Wg apki 6+6
Pewnie zmierzył dzidzie razem z ciałkiem żołtym i mu tak wyszło...
 
Do góry