reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny - takie emocje!!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Mamy serduszko - pięknie łomotało w tym małym ciałku. Jak tylko je zobaczyłam to zaczęłam płakać 🥰🥰🥰[emoji7][emoji7]

Maluszek ma 1,12cm co odpowiada 7tygodniowi i 1 dzień.

Następna wizyta 5.03 wtedy już z lekarzem prowadzącym [emoji5]

A to moje maleństwo

Zobacz załącznik 1082001
Ja tak samo jak się dowiedziałam, że serce bije też się wzruszyłam tymbardziej, że to moja pierwsza ciąża 😍
 
Dzisiaj rano wstałam i zobaczyłam niewielką ilość jasno różowego śluzu na podpasce. Jestem w 6tc. Jutro mam wizytę u gina. Trochę pobolewa mnie podbrzusze. Wzięłam nospe jest lepiej. Tylko czy to normalne? Ten śluz tego było naprawdę malutko, ale lepiej dmuchać na zimne. Może potrzebuje progesteronu??
 
Dziewczyny - takie emocje!!!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Mamy serduszko - pięknie łomotało w tym małym ciałku. Jak tylko je zobaczyłam to zaczęłam płakać 🥰🥰🥰[emoji7][emoji7]

Maluszek ma 1,12cm co odpowiada 7tygodniowi i 1 dzień.

Następna wizyta 5.03 wtedy już z lekarzem prowadzącym [emoji5]

A to moje maleństwo

Zobacz załącznik 1082001
Gratulacje Kochana 😍😍😍 Cudownie!!!
 
reklama
Dzisiaj rano wstałam i zobaczyłam niewielką ilość jasno różowego śluzu na podpasce. Jestem w 6tc. Jutro mam wizytę u gina. Trochę pobolewa mnie podbrzusze. Wzięłam nospe jest lepiej. Tylko czy to normalne? Ten śluz tego było naprawdę malutko, ale lepiej dmuchać na zimne. Może potrzebuje progesteronu??
Taki śluz może nic nie znaczyć, ale wiesz jak to jest.. Dobrze, że masz jutro wizytę..
 
Do góry