reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny. Troszkę nieśmiało ale czy mogę dołączyć do was ?
Mam 32 lata stralalismy się 2lata w tym dwa poronienia
(12tyg lecąc samolotem naczynko mi pękło zrobił się krwiak i mimo krwotokow niestety serduszko się zatrzymało )
Potem miałam biochemiczna. Potem się kurowalam ziołami dobrymi witaminami.
Test zrobiłam wczoraj 24dc 9dpo a 5dni przed @ jest krecha widoczna z daleka no to powtórka dziś ale ze stresu rano zrobiłam siku splukalam a gdzie moje suski zapomniałam no to czekałam do 12 w południe żeby nie pić dużo i zrobiłam
Elektryczny 25 czułość 4dni przed @ a 10 dpo 25dc i pozytywny 4 dni przed @ czułość 25 jestem taka szczęśliwa.
Mam dwa polipy w endometrium 9mm i 10mm mam nadzieje ze się wchlona ginekolog mówiła ze nie ma opcji na ciążę z tymi polipami zluzowalam głowę w tym cyklu zajęłam się polipami czytaniem itp po tylu miesiącach i bym jak przestałam o tym myśleć
 

Załączniki

  • 20200214_122318.jpg
    20200214_122318.jpg
    967,2 KB · Wyświetleń: 65
Ale ja tez nie mam apetytu :/ mogłabym pominąć sniadanie, a jeszcze tydzien temu to było nie do pomyślenia.
No i takze mam biegunke od dwóch dni :/

Dobra dosyc marudzenia, co robicie procz jedzenia lub niejedzenia ? Ja polozylam core, zrobiłam herbatke i poczytam. Maz pewnie wroci za godzinę, starsze u siebie w pokoju, sielanka i cisza :D
 
Cześć dziewczyny. Troszkę nieśmiało ale czy mogę dołączyć do was ?
Mam 32 lata stralalismy się 2lata w tym dwa poronienia
(12tyg lecąc samolotem naczynko mi pękło zrobił się krwiak i mimo krwotokow niestety serduszko się zatrzymało )
Potem miałam biochemiczna. Potem się kurowalam ziołami dobrymi witaminami.
Test zrobiłam wczoraj 24dc 9dpo a 5dni przed @ jest krecha widoczna z daleka no to powtórka dziś ale ze stresu rano zrobiłam siku splukalam a gdzie moje suski zapomniałam no to czekałam do 12 w południe żeby nie pić dużo i zrobiłam
Elektryczny 25 czułość 4dni przed @ a 10 dpo 25dc i pozytywny 4 dni przed @ czułość 25 jestem taka szczęśliwa.
Mam dwa polipy w endometrium 9mm i 10mm mam nadzieje ze się wchlona ginekolog mówiła ze nie ma opcji na ciążę z tymi polipami zluzowalam głowę w tym cyklu zajęłam się polipami czytaniem itp po tylu miesiącach i bym jak przestałam o tym myśleć
Ooo super!!
Miałam też polip ,Ale został usunięty bo był w macicy w takim miejscu że działał jak wkładka anty.

Mocno trzymam kciuki żeby było po twojej myśli.
 
Cześć dziewczyny. Troszkę nieśmiało ale czy mogę dołączyć do was ?
Mam 32 lata stralalismy się 2lata w tym dwa poronienia
(12tyg lecąc samolotem naczynko mi pękło zrobił się krwiak i mimo krwotokow niestety serduszko się zatrzymało )
Potem miałam biochemiczna. Potem się kurowalam ziołami dobrymi witaminami.
Test zrobiłam wczoraj 24dc 9dpo a 5dni przed @ jest krecha widoczna z daleka no to powtórka dziś ale ze stresu rano zrobiłam siku splukalam a gdzie moje suski zapomniałam no to czekałam do 12 w południe żeby nie pić dużo i zrobiłam
Elektryczny 25 czułość 4dni przed @ a 10 dpo 25dc i pozytywny 4 dni przed @ czułość 25 jestem taka szczęśliwa.
Mam dwa polipy w endometrium 9mm i 10mm mam nadzieje ze się wchlona ginekolog mówiła ze nie ma opcji na ciążę z tymi polipami zluzowalam głowę w tym cyklu zajęłam się polipami czytaniem itp po tylu miesiącach i bym jak przestałam o tym myśleć
Witaj i trzymam kciuki :)
 
Ale ja tez nie mam apetytu :/ mogłabym pominąć sniadanie, a jeszcze tydzien temu to było nie do pomyślenia.
No i takze mam biegunke od dwóch dni :/

Dobra dosyc marudzenia, co robicie procz jedzenia lub niejedzenia ? Ja polozylam core, zrobiłam herbatke i poczytam. Maz pewnie wroci za godzinę, starsze u siebie w pokoju, sielanka i cisza :D
Ja odpoczywam. Zaraz idę czytać z młodym.
 
Boje się bardzo bo te polipy wyskoczyly mi teraz w tym cyklu. Ten cykl miałam monitoring od 4dc aż do po owulacji co drugi dzień . I polipy się pojawiły z nikąd 2dni przed owulacja. Nie staraliśmy się gdy się dowiedziałam o polipach było raz 3,4 dni jakoś przed owulacja. Stwierdziłam ze to w ogóle nie odpowiedzialne starać się mając dwa polipy 😟a tu bam . Taka niespodzianka jak nie wiem .
Testowałam wczoraj bo mnie sutki bolały jak nigdy kuly piekly i śluzu miał ogrom 🤔 taki jakby szklisty świecący tzn jakby płodnypo owu płodny śluz 🤔. Test owulacyjny pozytywny również 😁
 
Ooo super!!
Miałam też polip ,Ale został usunięty bo był w macicy w takim miejscu że działał jak wkładka anty.

Mocno trzymam kciuki żeby było po twojej myśli.
Ja mam w endometrium dwa polipy. Ginekolog mówiła ze nie zagniezdzi się zarodek bo jak a tu niespodzianka. Leżę trochę chodzę żeby one się wchlonely bo są duże szanse ze ciąża je wchłonie
 
reklama
Do góry