reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

A czemu oglądacie się w sklepie za "różowymi" skarpetkami...? A za niebieskimi nie? Tak tylko piszę bo uważam że nie powinno się tak nastawiać, później może być ciężko się przestawić [emoji6]
W sensie że się na konkretną płeć nastawi?
No to może być ciężkie często jest tak że ma się oczekiwania co do płci.

Ja po prostu w chłopca nie wierzę
No jakby się trafił to byłabym po prostu w ciężkim szoku, ale wiadomo że liczę się z tym (tak samo jak z wygrana w totka)

A czy bym chciała chłopca? No nie wiem
Jakoś nie umiem sobie wogole wyobrazić że mogłabym go mieć więc ciężko chciec
Nie mam też jakiegoś mega mocnego parcia na córkę
Po prostu chciałabym ją
A jak się potoczy to sie zobaczy

Na razie fajnie by było jakby było zdrowe i żeby wogole się ta ciąża utrzymała
 
reklama
W sensie że się na konkretną płeć nastawi?
No to może być ciężkie często jest tak że ma się oczekiwania co do płci.

Ja po prostu w chłopca nie wierzę
No jakby się trafił to byłabym po prostu w ciężkim szoku, ale wiadomo że liczę się z tym (tak samo jak z wygrana w totka)

A czy bym chciała chłopca? No nie wiem
Jakoś nie umiem sobie wogole wyobrazić że mogłabym go mieć więc ciężko chciec
Nie mam też jakiegoś mega mocnego parcia na córkę
Po prostu chciałabym ją
A jak się potoczy to sie zobaczy

Na razie fajnie by było jakby było zdrowe i żeby wogole się ta ciąża utrzymała
Dokładnie[emoji177][emoji177]
 
Oto moje zdjęcie dzisiaj z USG
 

Załączniki

  • IMG_20200207_184224.jpg
    IMG_20200207_184224.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 105
Z tego co pamiętam, to wczoraj miałaś betę nieco ponad tysiąc. Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że na początku, przy takiej becie chyba nie widać wiele więcej? Bądź dobrej myśli 🙂
Lekarz twierdzi inaczej. Że przy będzie 1677 powinno coś bardziej widać. Powinien być większy
 
Lekarz twierdzi inaczej. Że przy będzie 1677 powinno coś bardziej widać. Powinien być większy
Rozumiem. Mimo wszystko warto starać się być dobrej myśli. Sama mam z tym trudności. Wczoraj czytałam na forum o maluszkach ze zbyt niskim tętnem. Lekarze mówili, że potrzeba cudu, itd, a na następnych wizytach serduszka już stukały jak należy. Ciąża to nadal wielka zagadka i potrafi zaskakiwać samą medycynę także w tę pozytywną stronę 🙂
 
reklama
Do góry