reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Ja też się obudziłam niespokojna. Dni się dla mnie teraz tak dluza. Szkoda,że nie można przewinąć czasu trochę do przodu. Ja mam betę o 16 i do tego czasu muszę jakoś złapać równowagę.
U mnie ostatnio z równowaga strasznie źle.
Dobrze , że w piątek doktor. Chociaż napisał mi już rano ,że mam wrzucić na luz .
Jak uda mi się zrobić betę przed pracą po 8 to też plus minus koło 17 wynik. Ja jeszcze progeste zrobię.
 
reklama
Wątek pewnie pod koniec miesiaca bedzie zamykany jak juz dojdziemy do terminu 31.10 :)
A dlaczego chcecie zamykać tren wątek, ja jak byłam na lipcowkach 2016 to dołączyła tam dopiero chyba w 5 miesiącu a inne dziewczyny nawet później. Zawsze można utworzyć dodatkowy zamknięty żeby wrzucać zdjęcie i inne rz3czy tylko dla nas:-)
 
A dlaczego chcecie zamykać tren wątek, ja jak byłam na lipcowkach 2016 to dołączyła tam dopiero chyba w 5 miesiącu a inne dziewczyny nawet później. Zawsze można utworzyć dodatkowy zamknięty żeby wrzucać zdjęcie i inne rz3czy tylko dla nas:-)
Niby tak ale jak się tak zrobi to siłą rzeczy i tak byśmy się tam przeniosły
U nas na wcześniejszym forum, ale nie na tym portalu było tak z FB część dziewczyn się tam przeniosło żeby tylko filmiki wstawiać potem to nasze umarło po 2 latach a na FB żyje i ma się dobrze. Ale to częsty przypadek że FB niszczy fora z takich portali jak to
 
Kurde też się zbieram na betę i tak siedzę, kminie i zebrać się nie moge 😂 totalnego lenia złapałam dziś i najchętniej nakryłabym się mięciutkim cieplutkim kocykiem i poszła spać. Jednak kurde nie mogę bo muszę zebrać tyłek i ruszyć się w końcu.
 
Kurde też się zbieram na betę i tak siedzę, kminie i zebrać się nie moge [emoji23] totalnego lenia złapałam dziś i najchętniej nakryłabym się mięciutkim cieplutkim kocykiem i poszła spać. Jednak kurde nie mogę bo muszę zebrać tyłek i ruszyć się w końcu.
Też by mi się nie chcialo, ja z tych którym test wystarcza, jeszcze będzie czas się pokluc
Ale i tak muszę się zbierać do wyjścia bo zakupy trzeba zrobić do pracy na jutro i wgl coś żeby przeżyć dziś i jutro bo potem znowu wyjazd się szykuje


Tak pięknie śnieg pada:) aż chce się żyć
No w sumie zawsze chce się żyć ale w taki dzień wyjatkowo
 
reklama
Całkowicie co rozumiem. A dzisiaj jak?czysto.
Jaką miałaś ostatnio betę?
30.01. w dniu spodziewanej @ miałam betę 516. W nocy na papierze delikatne brązowe zabarwienie. Wiem że to może być pierwszy zwiastun poronienia, albo nic takiego. Zobaczę jak dziś wyniki, bo jak beta będzie niska i progesteron też spadł, to będę miała odpowiedź.. W sumie czuję się dobrze, brzuch nie boli, ale to nigdy nie wiadomo..
 
Do góry