reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Łączę się w bólu z ósemkami, choć moim nic nie dolega to niestety muszę je usunąć chirurgicznie tzn dwie z góry bo z dołu już miałam, niestety są wszystkie położone w dziasle i nigdy żadne nie urosna. A szkoda bo zawsze chciałam mieć te zeby:p


Usowalam dwie z dołu jak mialam 17 lat a górne zostawiłam. I to był błąd trzeba było to wtedy wszystko zrobić.
 
reklama
Kurczę do usuwania 8 to po pierwsze trzeba dac mocniejsze znieczulenie niż standardowo,czasem może być konieczność zazycia antybiotyku,czegoś mocniejszego przeciwbólowego, a jest to stresująca sytuacja.zazwyczaj usuwa się w 2 trymwstrze-to najbezpieczniej, ale z drugiej strony jak przez cały 1 trymestr masz się faszerowac paracetamolem który może przestać działać to lepiej usunac odrazu.a to dolną czy górna?
Górna, na szczęście nie boli cały czas, są to bardziej napady bólowe które trwaja kilka minut ale są tak silne, że mam wrażenie, że za chwilę rozerwie mi szczękę 😑 Pocieszam się tym, że u mnie od początku z ósemka mi było tak, że one się odzywały byly jakieś bóle przez 2-3 dni i później cisza na miesiąc, dwa lub trzy nawet. I poznien znów. Więc może teraz też tak będzie...
 
Górna, na szczęście nie boli cały czas, są to bardziej napady bólowe które trwaja kilka minut ale są tak silne, że mam wrażenie, że za chwilę rozerwie mi szczękę 😑 Pocieszam się tym, że u mnie od początku z ósemka mi było tak, że one się odzywały byly jakieś bóle przez 2-3 dni i później cisza na miesiąc, dwa lub trzy nawet. I poznien znów. Więc może teraz też tak będzie...
Górna to spoko,a jeśli jest chociaż trochę widoczna to usuwanie nie będzie straszne:-)
 
Łączę się w bólu z ósemkami, choć moim nic nie dolega to niestety muszę je usunąć chirurgicznie tzn dwie z góry bo z dołu już miałam, niestety są wszystkie położone w dziasle i nigdy żadne nie urosna. A szkoda bo zawsze chciałam mieć te zeby:p


Usowalam dwie z dołu jak mialam 17 lat a górne zostawiłam. I to był błąd trzeba było to wtedy wszystko zrobić.
Zdecydowanie tak... Tym bardziej, że cały zabieg jak i po przechodziłam super. Jedyne co to opuchlizna spora ale to też max 3 dni i spokój. Bardzo żałuję, że nie poszłam wcześniej tego załatwić ☹️
 
Jak tam sie trzymacie? Ja chyba wrocilam z zaświatow.... zawieszona w czasie i przestrzeni, sprawdzalam lekarzy i w sumie nie wiem gdzie mi popoludnie ucieklo... wybaczcie ale nawet nie mam sily nadrobic tego co sie dzialo :(
 
Podobno dziewczynkę to przed owulacją..[emoji6] Wiesz dokładnie, kiedy miałaś? Ja tak nawet próbowałam celować na 2-3dni przed ale mi się owulacja przyspieszyła w tym cyklu i wyszło mi chyba dzień przed, tak więc 50/50% [emoji5]
Ja dzień przed owu miałam synka [emoji5]️
Kuzynka dzień po owu córka, znajoma też [emoji38]
 
reklama
Do góry