reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny czy któraś z was będąc w poprzednich ciążach robiła jakieś zabiegi stomatologiczne w 1 trymestrze? Moja zatrzymana ósemka daje mi do wiwatu. Boli okrutnie... Dzwoniłam do chirurga szczękowego, pani powiedziała, że teoretycznie nie powinno się tego robić w 1 trymestrze ale jeśli ból będzie bardzo dokuczliwy to lepiej to zrobić niż się męczyć i sama nie wiem... Przechodziłam już jedno dłutowanie ósemki i było całkiem spoko ale miałam w razie czego silne leki przeciwbólowe choć wcale nie potrzebowałam. A tu będzie tylko paracetamol jak coś ☹️
Mam też umówiona pierwsza wizytę do gienekologa na 14.02 - bardzo szybko wiem, ale jestem po cesarce i trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie zagnieździło się w bliźnie albo w okolicy 🙄
 
Dziewczyny czy któraś z was będąc w poprzednich ciążach robiła jakieś zabiegi stomatologiczne w 1 trymestrze? Moja zatrzymana ósemka daje mi do wiwatu. Boli okrutnie... Dzwoniłam do chirurga szczękowego, pani powiedziała, że teoretycznie nie powinno się tego robić w 1 trymestrze ale jeśli ból będzie bardzo dokuczliwy to lepiej to zrobić niż się męczyć i sama nie wiem... Przechodziłam już jedno dłutowanie ósemki i było całkiem spoko ale miałam w razie czego silne leki przeciwbólowe choć wcale nie potrzebowałam. A tu będzie tylko paracetamol jak coś [emoji3525]
Mam też umówiona pierwsza wizytę do gienekologa na 14.02 - bardzo szybko wiem, ale jestem po cesarce i trzeba sprawdzić czy przypadkiem nie zagnieździło się w bliźnie albo w okolicy [emoji849]
Jeśli chodzi o zęby to nie wiem.
Ja mam wizytę 7 bo jestem po cp więc już wolę sprawdzić od razu
 
Nie mam pewności, bo nie monitorowałam i testów też teraz nie robiłam, jednak ja od lat zwyczajnie czuje owulacje, nawet to z którego jajnika idzie. Próbowaliśmy celować przed, ale zbliżeń w całym okresie płodnym było tak mało, że jestem w szoku, że w końcu nam się udało. Tak serio to z drugiego synka też się ucieszę, ale wiadomo jak już jeden w domu jest to chciałoby się..
To ja bym chciała druga córkę i raczej tak będzie coś mi się wydaje, u mnie w rodzinie praktycznie nie ma chłopców
Kuzynostwo to tylko 2 chłopaków a 15 dziewczyn a w drugiej linii jest dokładnie tak samo:)
 
Witam. Mam na imię Paulina. Ostatnią miesiączkę miałam 24 grudnia ale owulacja przesunęła mi się tydzień później. Prawdopodobnie teraz jestem w 5tc, wykonałam wszystkie testy pozytywne. W piątek rano mam lekarza więc idę dokładnie wszystkiego się dowiedzieć, prawdopodobnie będę mieć również termin na początek października. Jest jednak jedna rzecz która trochę nie daje mi spokoju. Otóż robiłam w tę sobotę wynik beta HCG wyniósł 671,6. Powtórzyłam go po dwóch dniach czyli zrobiłam wczoraj rano w poniedziałek i troszkę się podniósł ale niewiele wynosi 1012,8. Martwi mnie niski przyrost beta HCG po 48h. Jeżeli macie jakieś z tym doświadczenia to proszę o odpowiedzi co sadzicie. Pozdrawiam 🙂😘
A konsultujesz wyniki z gin? Niestety niski przyrost może niepokoić, ale znam historie kiedy po chwilowym zatrzymaniu rósł i ciąża dalej się rozwijała. Więc jest nadzieja :)
 
reklama
Macie jakieś bóle brzucha?
Ja przez dzień nie czuje ,ale teraz wieczorem jak już leżę to mnie tak wiercic,trochę jak na @ nie jest to bardzo bolesne,ale niepokoje sie:-(
 
Do góry