reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja chyba też bym nie wróciła, choć mojej Pani naczelnik już nie będzie bo idzie na emeryturę na szczęście. Bo ludzie są zjebisci, najbardziej będę za nimi tęsknić Ale obiecałam że będę ich odwiedzać [emoji16][emoji16]
U mnie w pracy 2 dziewczyny na macierzyńskim który w tym miesiącu im się kończy- to komentowała to że ją wrobiły i zaciążyły prawie w tym samym czasie- też na poziomie. Ja pracuję prawie rok. I ta praca nie była i nie jest warta moich wyrzeczeń i zmiany planów. Nie będe płakać, nawet jak bedą mi proponowali powrót tam po macierzyńskim to nie wrócę.
 
reklama
Witaj [emoji4]
Widzę taki sam termin OM jak ja
Jak się czujesz?
Byłaś u lekarza czy robiłaś sikańca [emoji28]?

Ja dziewczyny po tej wizycie jak by mnie pociąg przejechał....[emoji17]
Nie wiem teraz na co się ukierunkować czy wrócić do pracy, czy się kochać z mężem teraz co by się nie stało to nawet jeśli sprawdzą się rokowania lekarza to będę na to zwalac...
Chciałabym nabrać dystansu, wrócić do pracy i poczekać aż ten miesiąc zleci i pójść Jeszcze raz A może szybciej się uda.
Jednak to samopoczucie to dół [emoji26]
Prace mam ciężką, stresująca, obciazajaca więc jak tu się skupić na codzienności A siedzieć w domu też nie specjalnie [emoji849]

Fajnie że jest nas tak dużo, obym z wami zostala [emoji3059]
A ja się cieszę, że nie będę siedziała w domu po dzisiejszej wizycie... [emoji849] I cieszę się, że już w sb się dowiem co i jak...

P. S. Ja u siebie widzę zarodek... Bez serduszka, to fakt... Ale zarodek moim zdaniem jest.
 
Dziewczyny, czy Wy wszystkie cierpicie na permanentne zmęczenie? 😊 bo ja absolutnie NIE i aż się zastanawiam ,czy któraś też tak ma 😊
 
Witaj [emoji4]
Widzę taki sam termin OM jak ja
Jak się czujesz?
Byłaś u lekarza czy robiłaś sikańca [emoji28]?

Fajnie że jest nas tak dużo, obym z wami zostala [emoji3059]


Obyś z nami została. Przesyłam wirtualne wsparcie [emoji120]
Sikańca robiłam. Bardzo wyraźny jest. Nie byłam jeszcze u lekarza. Zastanawiam się do którego iść. Nie spieszę się. Będzie co ma być.
Źle się czuję, do tego senność, rozkojarzenie. Pierwszą ciążę też źle od początku przeżywałam, więc jestem na to przygotowana.
 
reklama
Do góry