reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Bo to tak jest że później ciężko zjechać do Pl. Ale jak macie rodziców na miejscu to faktycznie nie ma po co [emoji4]
No my wyjechaliśmy dorobić się do ślubu i wesela i 5 lat siedzimy. Kupiliśmy dom i jakoś wracać się nie chce. Oszczędności są mimo ze spłacamy hipotekę. Dom spory dzieciątko będzie mieć swój pokoik. A do polski cóż - nie mamy po co wracać, żeby z teściem na gospodarce mieszkać? Rodzice mieszkają blisko nas w Holandii wiec pomogą jakby co na ile czas po pracy pozwoli.
 
Nie mamy serduszka... [emoji17] Wg @ mam już 6+2, lekarz widzi 5tyf ciążę... Zapytałam czy możliwe, że przy tak wczesnej owu taka młoda ciąża... Powiedział, że poruszyłam temat o którym nie chciał rozmawiać... Że ciąża za mała jak na @ ale czekamy do soboty...
 
reklama
Trzymam kciuki :* musi byc dobrze !
Nie mamy serduszka... [emoji17] Wg @ mam już 6+2, lekarz widzi 5tyf ciążę... Zapytałam czy możliwe, że przy tak wczesnej owu taka młoda ciąża... Powiedział, że poruszyłam temat o którym nie chciał rozmawiać... Że ciąża za mała jak na @ ale czekamy do soboty...
 
Do góry