reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Oczywiście zapomniałam wkleić zdjęcia [emoji23][emoji23][emoji23]
20200201_160543.jpeg
 
reklama
Ja jeszcze do tych kotelcików robie sos Tzatziki[emoji847] palce lizać aż sama bym zjadla
Ja daję jeszcze natkę pietruszki i zamiast kukurydzy bo nie jestem jej fanką daje np starte pieczarki na tarce [emoji7][emoji7][emoji7] Uwielbiam! Ale mnie ochota naszła [emoji7]
Ja właśnie dostam wiadomości od Pani kierownik że przypomina że do końca dnia mam czas na wypełnienie planu.
A uwierzcie mi że to jest ostatnia rzecz o jakiej myślę.
I tak się zastanawiam jak jej ładnie napisać żeby się odwalila.... O niczym tak nie marzę jak o potwierdzeniu ciąży i wypięciu się na nią [emoji39]

A tak po za tym to właśnie się obudzialam po drzemce [emoji28] tak emanuje leniem że moje psy i starsza córka padla obok mnie [emoji39]
 
Ja chciałam męża do kina wyciągnąć albo coś Ale biedny padł [emoji23] Mi też oczy zaczęły się kleić [emoji848] Chyba sobie drzemkę zrobię [emoji4]
Ja jeszcze do tych kotelcików robie sos Tzatziki[emoji847] palce lizać aż sama bym zjadlaJa właśnie dostam wiadomości od Pani kierownik że przypomina że do końca dnia mam czas na wypełnienie planu.
A uwierzcie mi że to jest ostatnia rzecz o jakiej myślę.
I tak się zastanawiam jak jej ładnie napisać żeby się odwalila.... O niczym tak nie marzę jak o potwierdzeniu ciąży i wypięciu się na nią [emoji39]

A tak po za tym to właśnie się obudzialam po drzemce [emoji28] tak emanuje leniem że moje psy i starsza córka padla obok mnie [emoji39]
 
Ja jeszcze do tych kotelcików robie sos Tzatziki[emoji847] palce lizać aż sama bym zjadlaJa właśnie dostam wiadomości od Pani kierownik że przypomina że do końca dnia mam czas na wypełnienie planu.
A uwierzcie mi że to jest ostatnia rzecz o jakiej myślę.
I tak się zastanawiam jak jej ładnie napisać żeby się odwalila.... O niczym tak nie marzę jak o potwierdzeniu ciąży i wypięciu się na nią [emoji39]

A tak po za tym to właśnie się obudzialam po drzemce [emoji28] tak emanuje leniem że moje psy i starsza córka padla obok mnie [emoji39]

A mnie w ogóle spanie nie meczy, raczej wstaje tak jak wstawałam i w ciągu dnia bez drzemek
 
A ja to nawet wcześniej wstaje niż przed. Drzemek tez brak - z braku cZasu[emoji23]ale za to szybciej się kładę

Ja budziłam się na początku w środku nocy. Albo po nocnej zmianie w ciągu dnia. Od jakiegoś czasu tzn od tygodnia kończę prace o 22 wiec spać idę koło północy albo o 1. Teraz mam poranne zmiany wiec pobudka o 4:40 zobaczymy moja wytrzymałość po pracy
 
Dziewczyny jak chcecie do tabelki wiek i miejscowość to ja nie widze problemu mogę dopisać ale to jak juz chcecie.. czekam na info co i jak..
 
reklama
Do góry