reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Powodzenia wszystkim ✊
Bananka8686 jak my mamy cukrzyce to mam nadzieje ze nie musimy isc dodatkowo na krzywa cukrowa? 🙏😖
A tak przy okazji to wczoraj bylam u endokrynolog I pow.mi ze za bardzo destrykcyjnie jem. Od ostatniej wizyty mam 1,5 kg mniej..problem w tym ze jak zjem jakiekolwiek weglowodany to cukier mi sporo skacze 😔 jedynie co moge to pieczywo chrupkie I czasami zjem owsianke ale to tez malutko. Powiedziala zebym chociaz troszke sprobowala dorzucic I zobaczymy jak wyniki a w czwartek zadzwonic do diabetologa

Mi lekarka powiedziała wczoraj, że jeśli utrzymam dziecko w 82 centylu to nie muszę robić drugiej krzywej.
Ja już na diecie zleciałam 3 kg. Spróbuj może wdrożyć pełnoziarniste rzeczy np. zamiast owsianki płatki żytnie, chleb też 100% żyto najlepiej z mąki powyżej 960, ja np. robię chleb z maki 2000 i 720 i jest spoko. Mimo diety mam tą krzywą nieidealną.

Dziś zrobiłam ciasto z rabarbarem słodzone agawą :D i czekam własnie, żeby sprawdzić jak to tam z tą glukoza u mnie po godzinie :D
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊
czasem zaglądałam co tu piszecie i w końcu założyłam konto bo to moja pierwsza ciąża i nic nie wiem 🤯 co z wyprawką, kiedy pakować torbę a poród to mnie wewnętrznie przeraża więc o nim nie myśle 🙈

Mam termin na 6 października(z połówkowych na 4), leci mi 24 tydzień, dopiero w zeszłym tygodniu byłam na połówkowych, chłopczyk wazy ok 630 gr (czy to dużo? 🤔) i mam szyjkę macicy 2,5 cm więc mam nie dźwigać i zero seksu, mój lekarz mi na ostatniej wizycie nic nie mówił, mam nadzieje że nie zaczęła się nagle skracać... na badanie krzywej cukrzycowej dopiero będę się wybierać.

Po krótce, U mnie długo wyczekiwany dzidziuś, mam w tym roku 28 lat 😵 Końcem października wycięli mi całą tarczycę po prawie 10 latach leczenia więc biorę letrox. Mimo tarczycy czuje się dobrze, przed ciążą ważyłam ok 48 kg przy 162 cm więc miałam niedowagę (przy operacji niecałe 46 kg) jest 6 miesiąc to przytyłam ok 6-7 kg.
W ciąży zero wymiotów, zachcianek. Piszecie o cukrzycy a ja dopiero od niedawna mam napady ochoty na słodkie🙈

pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie 💋
 
Do góry