reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Zuzanna też mi się podoba i jeszcze może Alicja :)
2-3 lata temu byl szał na chlopaka Aleksandra - znam 3 z okolicy w tym samym wieku... ja bym tak nie wybrala bo pewnie do 1 klasy trafią [emoji16] w ogóle w gre u mnie nie wchodzą Franki i Leony... a najgorsze właśnie to skojarzenia z kims za kim nie przepadamy i krag sie zawęża..
Ja tak sie cieszylam jak sie dowiedzialam na porodowce ze jest dziewczynka ze na tamta chwile bylo mi obojętnie jak bedzie miala na imie! Serio! Stanęło na Zuzanna Violetta (drugie imie bardzi istotne dla nas-po jek matce chrzestnej, ktora wiedzieliśmy ze od nas odchodzi- zdążyła nacieszyć sie naszą Zuzu tylko pół roku, ale wiem ze czuwa tam z góry [emoji3531])
 
reklama
Patrycja tez spoko jakbym miała dziewczynkę byłby Mati i Pati [emoji23][emoji23]
Ja mam bardzo popularne imię dlatego dziewczynką wybierałam miej spotykane.
I tak mam Patrycje (Pati) i Maje.
Teraz już Mai jest sporo ale 11 lat temu znałam tylko 1.

U mnie starsza Pati mówi że będzie Danuta i Ignas...... No napewno nieeeee
Młodsza chciałaby Kaje ale dla mnie też odpada.
Ja jestem za Dominikiem i Alicja bądź Natalka
Mąż chce Dawida

Ojjjjj będzie ciężko
 
O masz ale niespodzianka
Jestem już po badaniach prenatalnych. Usg + krew. Nie będę Was zanudzala szczegółami, dlatego powiem tylko, że wszystko jest dobrze [emoji4] nie mam zdjęć,lecz filmik z wszystkimi parametrami. Jedyne, co się zmieniło, to z mojej 80% dziewczynki z ostatniej wizyty stałem się 100% chłopakiem [emoji2369] chyba muszę oswoić się z tą myślą, bo może niepotrzebnie się nastawiłam ostatnio ,że jednak będzie to dziewczynka.
 
Coś wyszło nie tak w badaniach, że chcesz pogłębiać diagnostykę? Nie wiem,czy dobrze kojarzę, ale Ty chyba byłaś aż 2 razy na prenatalnych?
Ditta miała dość duże ryzyko podstawowe ze względu na wiek. Prawidłowe usg, ale i tak ryzyko skorygowane miała wówczas jeden do stu kilku. Dobrze pamiętam @DittavonTeese? Wstawiała zdjęcie wyniku chyba. Jeśli badanie krwi wyszło kiepsko to może zaproponują dalszą diagnostykę. Chyba od 1:200 bądź 1:300 proponują. Jakoś tak.
 
reklama
Do góry