reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Nie widzę żeby się dało skopiować, tu masz nazwę na fb
Screenshot_20200324-142430.jpeg
 
Dziewczyny, czy któraś miała już usg genetyczne?? Ja mam w środę ale boję się, że odwolaja w związku z wirusem, co myślicie? Jutro tam zadzownie, bo miała dzwonić sekretarka na wywiad przed wizytą, tak mówił lekarz przy rejestracji ale cisza do tej pory
Hej, ja mam jutro prenatalne, potwierdzili mi dzisiaj z przychodni więc na szczęście się odbędą.


Witam nowe dziewczyny, sporo nas się już zebrało :)
 
Ja karmiłam piersią prawie rok. Miałam wrażenie, że samo tak się stało, naturalnie. Mały mniej ssał, piersi zrobiły mi się bardzo małe w pewnym momencie (mniejsze niż przed ciążą... :/) Parę razy używaliśmy butelki, bo jeździłam na szkolenia, ale to już miał skończone 5-6 miesięcy.
Teraz też bardzo chciałabym karmić piersią dłużej, nie widzę innej opcji, po prostu dlatego, że to bardzo lubię, ale już syn nauczył mnie, że będzie jak ma być, a nie tak jak ja sobie to zaplanuję... także się nie spinam.
A piersi już Wam urosły? U mnie w pierwszej ciąży, jak i teraz pierwszy symptom ciążowy to były piersi - ciężkość, ból, ciągnięcie i ich powiększanie się. Mój najbardziej charakterystyczny objaw to ciągnący ból piersi w nocy jak przekręcam się z boku na bok.
O tak piersi to dopiero ból i rosną jak szalone staniki juz tylko sportowe
 
Jestes na liscie ale brak u ciebie daty ostatniej @ oraz terminu porodu wg usg.. nie wiem czy dobrze pamiętam ale u ciebie chyba byla sytuacja z tym nie jasna
Hej, ja nie mogę tabelki otworzyć :( i sprawdzić czy na niej jestem. Możecie mi wysłać tabelkę na priv bo mam tyle nadrabiania że nie wiem czy jej nie przeoczę znowu
 
Dodaje tabelkę w formie linku i zdjecia :



Prosimy o dokladna weryfikacje bo czas zamknac wątek.. na liscie jest nas ponad 70, a odzywa sie garstka.. nie chcemy nikogo skrzywdzic.
Screenshot_20200324-143423_Sheets.jpeg
 
reklama
Do góry