reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry dziewczyny! Jak tam u Was?
Ja coraz większy stresik... Jutro rano zgłaszam się do szpitala. Wszystko w domu przygotowane. Ale ja już ledwo wyrabiam ;) Nie mogę się doczekać. Chcę zobaczyć czy jest cały i zdrowy...
Jeszcze dwie doby
 
Dzień dobry dziewczyny! Jak tam u Was?
Ja coraz większy stresik... Jutro rano zgłaszam się do szpitala. Wszystko w domu przygotowane. Ale ja już ledwo wyrabiam ;) Nie mogę się doczekać. Chcę zobaczyć czy jest cały i zdrowy...
Jeszcze dwie doby
Dzień dobry [emoji5] u mnie jeszcze 12 dni do terminu A i tak czuje że przenosze. Fajnie masz że za dwa dni będziesz miała Maluszka. Powodzenia [emoji110] [emoji110]
 
reklama
No ja całe życie chodziłam do jednej ginekolog w przychodni w Katowicach bo tam wcześniej mieszkałam i niedawno mojego lekarza zwolnili i zatrudnili lekarza z siminu właśnie ..... byłam u niego pod koniec stycznia powiedział ze miałam cykl bezowulacyjny bo nie widać żadnych oznak owulacji. Tydzień później test ciążowy wyszedł mi pozytywny wiec na mnie zrobił okropne wrażenie.

Ale jak chcesz tam rodzic to może wybierz się do niego ? Stefan Bydlinski ma tez syna ginekologa Filipa bydlinskiego bodajże. Oboje pracuje w simin
Dziewczyny, jest tu może któraś, ktora chodziła do dr Filipa Bydlińskiego będąc w ciąży, albo rodziła w Chorzowie w SCMiN ???
 
Do góry