reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2018

Położna pani Ania, czarne włosy do ramion. Mąż stwierdził że w Grodzisku nie ma takiego przemialu jak w Poznaniu, ale wczoraj mieli masakre. Dziś dla odmiany nie rodzi nikt :)


A lekarz?
Ja rodziłam w 2016 roku w Grodzisku i dobrze wspominam.Bo 2010 w Poznaniu (SW. Rodzina) wspominam jako koszmar i traumę.
 
reklama
A ja w szpitalu jeszcze nie rodzę ruchy małej były słabe na KTG i mnie zostawili.
Łojej... a jeszcze rano pisałaś... Jak tam, co powiedzieli? Już do porodu będziesz leżeć pewnie. Ciekawe czy będą wywoływać. Ja do przyjęcia w poniedziałek czekam i już nawet ciśnienia nie wierzę. Muszę dotrwać, nie chcę na weekend leżeć odłogiem.
 
Łojej... a jeszcze rano pisałaś... Jak tam, co powiedzieli? Już do porodu będziesz leżeć pewnie. Ciekawe czy będą wywoływać. Ja do przyjęcia w poniedziałek czekam i już nawet ciśnienia nie wierzę. Muszę dotrwać, nie chcę na weekend leżeć odłogiem.

USG zrobił i wszystko Ok wyniki tez pobrali nie wiem ile będę leżała zobaczymy jak wieczorne KTG wyjdzie ale skurcze się nie piszą wiec nic nie wiem.
 
reklama
Do góry