reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jestem już w domu. Wyspałam się porządnie. W szpitalu lipa ze spaniem, w sumie też nowe miejsce na mnie tak działało... Biorę leki i odpoczywam. Terminu mi nie wyznaczyli... weekend [emoji14] Muszę przyjść w tygodniu. Lekarz, którego mi polecają ma być we wtorek więc wtedy się przejdę. Obym się z nim jakoś konkretnie domówiła... oby nie za długo zwlekał... Muszę jeszcze do mojego podjechać żeby mi wystawił l4. Zdziwi się pewnie, że mnie jeszcze zobaczy ;) Gbs chyba muszę mu powiedzieć żeby mi zrobił, nie wiem czy potrzebnw do cc ale ostatnio przez to zamiesAnie nie wypisał mi skier.
U mnie gbs wymagają nawet do cc
 
reklama
Jestem już w domu. Wyspałam się porządnie. W szpitalu lipa ze spaniem, w sumie też nowe miejsce na mnie tak działało... Biorę leki i odpoczywam. Terminu mi nie wyznaczyli... weekend [emoji14] Muszę przyjść w tygodniu. Lekarz, którego mi polecają ma być we wtorek więc wtedy się przejdę. Obym się z nim jakoś konkretnie domówiła... oby nie za długo zwlekał... Muszę jeszcze do mojego podjechać żeby mi wystawił l4. Zdziwi się pewnie, że mnie jeszcze zobaczy ;) Gbs chyba muszę mu powiedzieć żeby mi zrobił, nie wiem czy potrzebnw do cc ale ostatnio przez to zamiesAnie nie wypisał mi skier.
To super, że już w domu jesteś [emoji4]Mój lekarz nie kazał robić gbs do cc ale z tego co słyszę różnie to jest więc lepiej dopytaj.
 
Ja dziś zgrzeszylam dziewczyny. Zjadłam kawałek tortu bezowego na urodzinach taty. Mam tylko nadzieję, że cukry mi się teraz nie rozszaleja przez ten jeden wybryk [emoji12]

Jutro rano znów mnie czeka KTG więc już zaczynam się stresować... oby poszło lepiej niż ostatnio
 
Ja dziś zgrzeszylam dziewczyny. Zjadłam kawałek tortu bezowego na urodzinach taty. Mam tylko nadzieję, że cukry mi się teraz nie rozszaleja przez ten jeden wybryk [emoji12]

Jutro rano znów mnie czeka KTG więc już zaczynam się stresować... oby poszło lepiej niż ostatnio

Masz cukrzyce ciążowa ?
 
Dzisiaj sobie uświadomiłam, że po porodzie bede musiała jeszcze załatwić macierzyski, a jestem zielona, nie wiem co gdzie i jak, znacie jakieś dobre strony gdzie są opisane wszystkie formalności?


Najlepiej z kadrami się skontaktuj . Do 21 dni od daty porodu ma się czas z tego co wiem na dostarczenie dokumentów.
Może Ci na emaila wyśle kadrowa wniosek o macierzynski a Ty tylko jej akt urodzenia. W sumie też jeszcze nie wiem dokładnie czy tylko to czy coś jeszcze....
 
Najlepiej z kadrami się skontaktuj . Do 21 dni od daty porodu ma się czas z tego co wiem na dostarczenie dokumentów.
Może Ci na emaila wyśle kadrowa wniosek o macierzynski a Ty tylko jej akt urodzenia. W sumie też jeszcze nie wiem dokładnie czy tylko to czy coś jeszcze....
Ciebie też to szaleństwo za oknem obudziło? Strasznie jest [emoji33]
 
Najlepiej z kadrami się skontaktuj . Do 21 dni od daty porodu ma się czas z tego co wiem na dostarczenie dokumentów.
Może Ci na emaila wyśle kadrowa wniosek o macierzynski a Ty tylko jej akt urodzenia. W sumie też jeszcze nie wiem dokładnie czy tylko to czy coś jeszcze....
Hej. Ja mam z tym problem a raczej dość sporą niewiedzę. Mianowicie wypierdzielają mnie z dniem porodu, już umowa się dawno skończyła ale musieli mnie trzymać wiadomo dlaczego... Więc teraz nie wiem.czy macierzyński mi się należy czy walić do mopsu po kosiniakowe (wersja dla bezrobotnych). Też nie wiem jak z ubezpieczeniem... ech...
p.s. dodam od razu, że kadrowa to niezwykle nieprzyjemna i niedouczona osoba... zresztą chciała mnie już wcześniej wykopsac... Także z jej strony pomocy nie dostanę. Pisałam nawet odwolanie przed zwolnieniem w ciazy. takze tego.... wiec musze miec wiedze spoza...
 
Hej. Ja mam z tym problem a raczej dość sporą niewiedzę. Mianowicie wypierdzielają mnie z dniem porodu, już umowa się dawno skończyła ale musieli mnie trzymać wiadomo dlaczego... Więc teraz nie wiem.czy macierzyński mi się należy czy walić do mopsu po kosiniakowe (wersja dla bezrobotnych). Też nie wiem jak z ubezpieczeniem... ech...
p.s. dodam od razu, że kadrowa to niezwykle nieprzyjemna i niedouczona osoba... zresztą chciała mnie już wcześniej wykopsac... Także z jej strony pomocy nie dostanę. Pisałam nawet odwolanie przed zwolnieniem w ciazy. takze tego.... wiec musze miec wiedze spoza...
Ja tak mialam. Normalnie masz macierzynski. U mnie kadry zadzwonily aby akt urodzenia przedstawic i oni wyslali wniosek o macierzynski, ja podpisalam, odeslalam i oni zajeli sie wyslaniem calej dokumentacji. U mnie tak to wygladalo bo siedziba firmy byla w innym miescie niz moje miejsce pracy. Jesli firma i miejsce zamieszkania jest to samo to moga powiedziec zebys ty dostarczyla to zusowi.
 
reklama
Hej, powiedzcie mi czy zdarzyło się którejś z Was mieć cesarskie cięcie w trakcie choroby? Głównie chodzi mi o mocny kaszel. Niestety nie przechodzi mi, do środy na pewno się nie wyleczę i zastanawiam się czy w ogóle robią CC jak się jest chorym, a jak robią to jak potem sobie radzić z tym kaszlem przy takim a nie innym brzuchu... :(
 
Do góry