reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Raczej sie nie da.


Wscieklam sie. 2 tygodnie wysylali mi podklad 120x60. Zadowolona, ze jest, nakladam go dzisiaj na materac. Podkład jest za mały, materac sie wygina. Czulam, ze trzeba zamowic wiekszy, ale uwierzylam, ze skoro nikt o tym nie pisze na zadnej aukcji, to jest spoko. Wrrrrr
Też kupiłam 120x60 i też taki nie bardzo wymiarowo. Teraz kupię większy.
 
reklama
Ale ja chcę dodać opcje w ciąży aby otrzymać pieluszki...
Nie da się.
Po prostu to Rossnę nie ma opcji mam dziecko i spodziewam się dziecka [emoji14] Urodzisz, dopiszesz drugie i wtedy powinno ci przysługiwać.
Druga opcja -zupełnie nowe konto na inne dane.

Dpbrze, że piszecie o prześcieradełkach. Niby zamawiane razem z materacem ale aż dzisiaj sprawdzě czy nieza ciasne.
 
Nie da się.
Po prostu to Rossnę nie ma opcji mam dziecko i spodziewam się dziecka [emoji14] Urodzisz, dopiszesz drugie i wtedy powinno ci przysługiwać.
Druga opcja -zupełnie nowe konto na inne dane.

Dpbrze, że piszecie o prześcieradełkach. Niby zamawiane razem z materacem ale aż dzisiaj sprawdzě czy nieza ciasne.
To z podkładami jest problem. Chociaż ja dostałam dwa prześcieradła od szwagierki niby na mój wymiar materacyka i są dużo za małe.
 
co to za podklady? Dla dziecka czy dla matki? Do czego służą te podklady? Im blizej tym gorzej, dowiaduje sie, ze jeszcze ciagle czegos mi.brakuje
Dziewczynom chyba chodzi o taki ochraniacz, nieprzemakalny na materacyk.

Ja takowy montowałam dopiero jak mały zaczynał przygodę z odpieluchowaniem.
No chyba, że dzieć bardzo ulewa lub przesikuje pieluszki.


No a dla siebie teraz warto podłożyć podkład bo jak w nocy zaczną odchodzić wody to materac może ucierpieć.
 
co to za podklady? Dla dziecka czy dla matki? Do czego służą te podklady? Im blizej tym gorzej, dowiaduje sie, ze jeszcze ciagle czegos mi.brakuje
Na materacyk do łóżeczka [emoji5] żeby ochronić jak się dzidzi zdaży jakiś przeciek. Duże też są na dorosłe materace. Sobie kupilam zwykły ceratkowy pod prześcieradło w razie jak mi wody odejdą w nocy bo szkoda materaca.
 
reklama
Do góry