reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej, powiedzcie mi czy zdarzyło się którejś z Was mieć cesarskie cięcie w trakcie choroby? Głównie chodzi mi o mocny kaszel. Niestety nie przechodzi mi, do środy na pewno się nie wyleczę i zastanawiam się czy w ogóle robią CC jak się jest chorym, a jak robią to jak potem sobie radzić z tym kaszlem przy takim a nie innym brzuchu... :(
Hmmm średnio, zależy od anestezjologa,ktory bedzie Cie znieczulal i pewnie jeśli bedziesz mogła poczekac w sensie stan dziecka bedzie taki to przesuna na za jakis czas, ale bywa roznie. Rob inhalacje ze wszytkiego co sie da i co możesz, zawsze zmniejszysz ten kaszel.
 
reklama
Hej, powiedzcie mi czy zdarzyło się którejś z Was mieć cesarskie cięcie w trakcie choroby? Głównie chodzi mi o mocny kaszel. Niestety nie przechodzi mi, do środy na pewno się nie wyleczę i zastanawiam się czy w ogóle robią CC jak się jest chorym, a jak robią to jak potem sobie radzić z tym kaszlem przy takim a nie innym brzuchu... :(
Ile już cię trzyma?
Co internista mówi? Kiedy ciě osłuchiwał?
Z chorobą wsród noworodków i ciężarnych średnio mile widziane. No a dwa z kaszlem po cesarce...aaaała aż mnie brzuch na samą myśl boli. Może w szpitalu antybiotyk ci dadzą.

Ja byłam w środę u gina taka zasmarkana i kaszląca.
Cc planowane na 1.10. Powiedział, że w takim stanie nie chce mnie na oddziale.
Mam się wyleczyć chociażby antybiotykiem ale rodzinna nie widzi wskazań do antybola.
Ponad tydzień mnie trzyma to przeziębienie.
Liczę, że się wykuruję ale ja mam więcej czasu niż ty.
U mnie I tak antybiotyk dostanę w szpitalu bo gbs dodatni więc przy okazji liczę, że doleczy na dobre tę infekcję.
 
Hej, powiedzcie mi czy zdarzyło się którejś z Was mieć cesarskie cięcie w trakcie choroby? Głównie chodzi mi o mocny kaszel. Niestety nie przechodzi mi, do środy na pewno się nie wyleczę i zastanawiam się czy w ogóle robią CC jak się jest chorym, a jak robią to jak potem sobie radzić z tym kaszlem przy takim a nie innym brzuchu... :(
Mega współczuje. Robia cc, w sumie od lekarza zalezy. Jak bylam dwa lata temu na forum wrześnioweczek to wlasnie dziewczyna urodzila cc i miala okropny kaszel. Zalila sie ze mega bolalo jak kaszlala. Mama jej brzuch naduszala lekko zeby tak nie bolalo.
Zrob te dwa dni inhalacje, kup pre na len ale spróbuj ten kaszel zaleczyc
 
Kurczę ja tez walczę z przeziębieniem a cc mam na czwartek ale liczę na to ze jeszcze wyzdrowieje , katar już jest minimalny a kaszlne pare razy dziennie tylko . A tak w ogóle z innej beczki : przy planowanej cc robią lewatywę ? Ja nie chce [emoji15] a gdzieś czytałam ze się robi ?
 
Kaszle już z tydzień, byłam u internisty, w zeszłym tygodniu, przepisał jakieś inhalacje, płukanki, nic konkretnego, bo "gardło jest czyste". Efekt dało jak widać średni. Dodatkowo cały czas probuje wszystkich dosłownie wszystkich możliwych sposobów. Dzisiaj jeszcze kupiłam ten syrop preenalen i dalej kuracja czosnkowa i inhalacje. Mam wieczorem wizytę u ginekolog i zobaczymy co zdecyduje jak mnie zobaczy. Sama nie mogę pojąć z czego mnie tak kaszle i kaszle...
 
Kurczę ja tez walczę z przeziębieniem a cc mam na czwartek ale liczę na to ze jeszcze wyzdrowieje , katar już jest minimalny a kaszlne pare razy dziennie tylko . A tak w ogóle z innej beczki : przy planowanej cc robią lewatywę ? Ja nie chce [emoji15] a gdzieś czytałam ze się robi ?
U mnie pytali czy chcě/potrzebujě lewatywę.
Nie robili wszystkim jak leci tylko "chętnym"
Ja na wszelki wypadek dzień wcześniej czopek użyłam dla komfortu po cc.
 
Hej, powiedzcie mi czy zdarzyło się którejś z Was mieć cesarskie cięcie w trakcie choroby? Głównie chodzi mi o mocny kaszel. Niestety nie przechodzi mi, do środy na pewno się nie wyleczę i zastanawiam się czy w ogóle robią CC jak się jest chorym, a jak robią to jak potem sobie radzić z tym kaszlem przy takim a nie innym brzuchu... :(


Ja miałam mieć CC przez kaszel, moje problemy z sercem, ale zdecydowaliśmy koniec końców na antybiotyk.Zadzialal niemal błyskawicznie, aczkolwiek sam kaszel (bez silnych dusznosci) miałam jeszcze ponad miesiąc.
A kilka dni później urodziłam SN.Jak to się śmieje mój mąż 'wykaszlalam syna'
 
Kurczę ja tez walczę z przeziębieniem a cc mam na czwartek ale liczę na to ze jeszcze wyzdrowieje , katar już jest minimalny a kaszlne pare razy dziennie tylko . A tak w ogóle z innej beczki : przy planowanej cc robią lewatywę ? Ja nie chce [emoji15] a gdzieś czytałam ze się robi ?
A dlaczego nie chcesz? Przecież to nie boli a po cc może być problem z parciem na dwójkę. Będzie Cię wszystko bolało.
 
Ja mam mieć cc w sobotę. Też trochę podziebiona jestem tzn mam tylko katar. Pije dużo wody z cytryną , dziś dodatkowo chyba nafaszeruje się czosnkiem bo nie chce żeby mnie bardziej wzielo.
Dziś znów miałam KTG.Moje dziecko oczywiście najbardziej ruchliwe ze wszystkich..az nie nadazalam wciskać przycisku rejestrującego ruch. Tętno oczywiście skakalo nawet powyżej 180 ale położna kazała się nie martwić i stwierdzila, że przy takich harcach to normalne. Oczywiście standardowo musiałam siedzieć dłużej niż inne dziewczyny.Chyba rośnie mi mały łobuz dziewczyny [emoji16]
 
reklama
Do góry