reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja tam się czuje spokojniesza po KTG. I też nigdy nie wiadomo kiedy idealna ciąża przestanie być idealną. Ale rzeczywiście to zależy od lekarza.
 
ja nie miałam ani razu!!!! :/ wtf?!
Nie martw się. Ja z córką jedni jedyne miałam w dniu porodu.
KTG daje tylko obraz na daną chwilę, przynajmniej jeśli o skurcze chodzi. Tętno dziecka na pewno gin sprawdza na wizycie, a nie wiem czy 30 min zapis tętna może wykazać jakieś skoki? Mój gin sam mówiła, że z tym KTG po 30 tc to takie dmuchanie na zimne. Oni to praktykują, ale sam mówił, że to nie jest konieczne.

Moim zdaniem nie masz się co martwić.
 
Mój lekarz tydzień przed planowaną cesarką kazał przyjechać do szpitala na ktg . Czyli w ten czwartek jadę , mam nadzieje że do tego czasu dojdę do siebie bo przeziębienie mnie wzięło na całego [emoji20]
 
reklama
Do góry