reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja tez mam od tygodnia takie ssanie, ale muszę sie ograniczać, bo cukrzyca ciążowa. A najbardziej mam ochote na słodkie, co w ciąży do tej pory rzadko, raczej wolalam wszystko kwaśne. Nie wyobrazalam sobie posilku bez kiszonych ogorkow lub kapusty kiszonej. Wizyta w czwartek zobaczę ile przytyl, bo u mnie waga stoi.
Rozumiem Cię bo mam to samo. Jak widzę slodycze to mi się oczy jak 5zl robią, a pozwolić sobie za dużo nie mogę bo też mam cukrzyce :/
 
reklama
Świetnie się dziś czułam, nastrój też okej. Ale przed chwilą znów miałam mroczki przed oczami. Chyba pora odpocząć, choć dziś nic takiego nie robiłam.
 
Świetnie się dziś czułam, nastrój też okej. Ale przed chwilą znów miałam mroczki przed oczami. Chyba pora odpocząć, choć dziś nic takiego nie robiłam.
Ja dziś za to cały dzień jakas nieprzytomna chodzę. Polozylam się nawet żeby zasnąć ale oczywiście nie umiem spać w dzień:/

Wiesz organizm już pewnie jest wymeczony ta ciąża i potrzebuje odpoczynku.. pewnie dlatego tak się zadzialo
 
Bez obaw ... mojego na 3200 wymierzyli w 34+1 tc liczę jednak na margines błędu i to ze trochę wyhamuje jednak :)
Też właśnie liczę na margines błędu, chociaż gin powiedział, że 3300 +/- 450 g , także oby nie plus [emoji6] Różnie to jest podobno z tym prognozowaniem wagi. Usg podobno często się myli, także okaże się po porodzie czy nasze dzieciaczki to rzeczywiście takie kluchy [emoji4]
 
No mi ciężko uwierzyć, że takie duże dziecko w sobie noszę [emoji4]tym bardziej, że raczej ze mnie krasnoludek.
 
reklama
Do góry