reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
I będzie synek czy córcia? [emoji6]jak znosisz końcówkę ciąży?? Mam wizytę 18 września i prawdopodobnie będę miała ustalony termin cc bo synek jest duży chyba przez ta moja cukrzyce. Ma też główkę większa o prawie 2 tyg , a ja podobno mam zbyt wąskie biodra i miednice. Lekarz się jeszcze zastanawia co ze mną zrobić ale mam wrażenie, że chyba jednak będzie cc

Hej, też dopiero kilka dni temu dołączyłam do forum :)
Tak jak i Ty termin z miesiączki mam na 5 października, to nasze pierwsze dziecko, też synek i również wygląda, że będę miała cesarskie cięcie ze względu na duże dziecko. W moim otoczeniu dokładnie tak samo, sami chłopcy się rodzą.
 
Czyli przewaga chłopców póki co [emoji6] wczoraj mi się jakieś wicie gniazda wlaczylo. Wysprzatalam całe mieszkanie, a wieczorem myślałam, że mi nogi odpadna . Dziś mąż do mnie dzwoni i pyta jak się czuje i co robię, a ja na to że chyba wczoraj zużyłam całe pokłady energii i dziś tylko leżę i pachne [emoji6]
Witaj:) ja z terminem na 30.09, będzie Natalka. Też ma być duża, mam cukrzycę ciążową, ale wskazań do cesarki brak.
 
Hej, też dopiero kilka dni temu dołączyłam do forum :)
Tak jak i Ty termin z miesiączki mam na 5 października, to nasze pierwsze dziecko, też synek i również wygląda, że będę miała cesarskie cięcie ze względu na duże dziecko. W moim otoczeniu dokładnie tak samo, sami chłopcy się rodzą.
O proszę [emoji6]czyli nie tylko ja się późno zorientowałam, że można dołączyć do takiej fajnej grupy wsparcia [emoji3]termin cc już ustalony ?? Mój maluch w 36+5 ważył 3300, także obawiam się, że dobije spokojnie do 4kg .
 
O proszę [emoji6]czyli nie tylko ja się późno zorientowałam, że można dołączyć do takiej fajnej grupy wsparcia [emoji3]termin cc już ustalony ?? Mój maluch w 36+5 ważył 3300, także obawiam się, że dobije spokojnie do 4kg .
U mnie w 36+3 ważył 3600g, także nawet jeszcze więcej niż u Ciebie. Niby wstępnie termin ustalony na 26.09 ale to jeszcze nie potwierdzone, trzeba swoje przesiedzieć to w rejestracji, to u lekarza, ech szkoda gadać. Nie mam nerwów do polskiej służby zdroiwa.
 
Witaj:) ja z terminem na 30.09, będzie Natalka. Też ma być duża, mam cukrzycę ciążową, ale wskazań do cesarki brak.
U mnie jeszcze do końca nie wiadomo jak z tym cc ale obawiam sie, że będzie bo lekarz się boi, że nie dam rady urodzić naturalnie...A jak sobie radzisz z cukrzyca?? Tylko dieta czy insulina?? U mnie problem z cukrami na czczo[emoji21]
 
reklama
U mnie w 36+3 ważył 3600g, także nawet jeszcze więcej niż u Ciebie. Niby wstępnie termin ustalony na 26.09 ale to jeszcze nie potwierdzone, trzeba swoje przesiedzieć to w rejestracji, to u lekarza, ech szkoda gadać. Nie mam nerwów do polskiej służby zdroiwa.
O to faktycznie będzie kawał chlopa hehe [emoji4]A jak się zapatrujesz na cc ?? Bo mi to już w sumie obojętnie. Chce mieć dziecko przy sobie.Byle by było bezpiecznie. Moja mama miała dwie cc i jakoś dała radę ale podobno wesoło nie jest przez pierwsze kilka dni
 
Do góry