reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U mnie na odwrót dziecko rusza się jak szalone. Kilka razy dziennie nadchodzi taka pora ze przez godzinę moj brzuch przypomina fale dunaju , wypina pupę, rozciąga się, kopie, mam całkiem niezłe filmiki z tych jej wygibasów [emoji23] zazwyczaj rano, kolo południa i późnym wieczorem na takie godzinne harce.
U mnie to samo. Po śniadaniu, później jak tatuś wróci z pracy i położy rękę na brzuchu i na wieczór. Czasem myślę że mnie rozerwie [emoji23] [emoji23]
 
Można od początku właściwie.I na pewno nie elastykiem
Ja mam chustę tkana skośno krzyżowa i chustowalam jak Niko miał tydzień lub dwa sposobem na kangura, który jest dla noworodków.
Ogólnie chyba podpytalabym na grupie FB jakiegoś.dorqladce uwzględniając wiek wagę i ewentualne problemy dzidziusia (obniżone napięcie, wcześniactwo itd)
To ja na razie nic nie kupuje, mam te swoja tkana, wiec zobaczymy jala będzie potrzeba...
 
U mnie na odwrót dziecko rusza się jak szalone. Kilka razy dziennie nadchodzi taka pora ze przez godzinę moj brzuch przypomina fale dunaju , wypina pupę, rozciąga się, kopie, mam całkiem niezłe filmiki z tych jej wygibasów [emoji23] zazwyczaj rano, kolo południa i późnym wieczorem na takie godzinne harce.
Moja też tak szaleje :) Tylko przez odwrotne ustawienie brzuch nie rusza się aż tak bardzo :)
 
Tak zwykła morfologia. Jak byłam u hematologa to mi zlecił konkretnie płytki krwi cytrynian i było 108.
Kurczę ostatnio już miałam 140 a teraz spadły tak nisko :/
 
reklama
Tak zwykła morfologia. Jak byłam u hematologa to mi zlecił konkretnie płytki krwi cytrynian i było 108.
Kurczę ostatnio już miałam 140 a teraz spadły tak nisko :/
To może warto zrobić sobie to badanie płytek krwi manualnie? To koszt jakiś 10zł, próbkę krwi pobierają z palca i wyniki są już tego samego dnia.
 
Do góry