reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
czy wasze dzidziusie w brzuchach też miewają czkawke? Mój ma prawie codziennie i się zastanawiam czy tak może być, ale głupio dzwonić i specjalnie się pytać lekarza
Tak, moze tak byc. Moj starszy synek mial kilka razy dziennie, trwajace od 10 do 40 minut. Nie masz sie czym przejmowac :)
@Olaaa92 witaj, jak sie czujesz? Jak znosisz ciaze, a wlasciwie jej koncowke? :)
 
witamy Olę :)
ja też niedawno dopiero dołączyłam, a szkoda bo dziewczyny się często odzywają.

Czkawka to norma. Ja to już śmiechy mam czasem jak Młodego tak rzuca jak po dobrym melanżu ;) Jest zachłanny żłopek, bo często tę czkawuchę czuję.
 
Już wróciłam od położnej to mówiła żeby brać nospe i leżeć a jak nie przejdzie to szpital.
Czyli nic nowego nie podpowiedziała. To leż ile wlezie, bierz magnez i to nawet 3xdziennie. Nie zaszkodzi a na bank pomoże. Przypomnij w którym jesteś tyg? Szkoda, że tu nie mamy takich suwaczków.
 
reklama
Tak, moze tak byc. Moj starszy synek mial kilka razy dziennie, trwajace od 10 do 40 minut. Nie masz sie czym przejmowac :)
@Olaaa92 witaj, jak sie czujesz? Jak znosisz ciaze, a wlasciwie jej koncowke? :)
Hej :) przez 8 miesięcy mozna było powiedzieć, że było wzorcowo, ale teraz (zaczęłam 36 tc) niestety już tak kolorowo nie jest, strasznie dokucza mi twardniejący brzuch. :( A jak Twoja ciąża? Będzie synek czy córeczka?
 
Do góry