reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To może warto zrobić sobie to badanie płytek krwi manualnie? To koszt jakiś 10zł, próbkę krwi pobierają z palca i wyniki są już tego samego dnia.

Dzięki za info :) faktycznie może zrobię .
Ogólnie hematolog mi mówił ze dopiero jak spadają poniżej 100 to się bierze leki jakieś . A tak to dieta bogata w żelazo bo do tego mam lekka anemię .
 
reklama
Dzień dobry. Ja dopiero się przebudziłam. Wreszcie można było pospać porządnie. Młody wyjechał na weekend a mężuś w pracy. Także spokój i ciszaaa
 
Dzień dobry. Ja dopiero się przebudziłam. Wreszcie można było pospać porządnie. Młody wyjechał na weekend a mężuś w pracy. Także spokój i ciszaaa
Zazdroszczę :p ja od 5:30 juz slyszalam "mamaaaaaa, tata nie, mamaaaaaa" i tyle bylo ze spania ;)

Popołudniu przychodzą mi dwie dziewczyny pomyc okna, wiec musze posprzatac chociaz z grubsza :D Maz ogarnal, ale mlody go zajal zabawa, wiec teraz ja sie rusze i cos "zepchne" ;) moze jak sie pokrece po mieszkaniu to sie rozbudze, bo poki co jestem zombie. Jak sie zobaczylam dzisiaj w lustrze, to zapytalam go, czy czesto ostatnio tak wygladam... Mowi ze od paru tygodni codziennie ;( nie ma to jak kochany, zlotousty maz, zawsze na duchu podniesie :p
 
Zazdroszczę :p ja od 5:30 juz slyszalam "mamaaaaaa, tata nie, mamaaaaaa" i tyle bylo ze spania ;)

Popołudniu przychodzą mi dwie dziewczyny pomyc okna, wiec musze posprzatac chociaz z grubsza :D Maz ogarnal, ale mlody go zajal zabawa, wiec teraz ja sie rusze i cos "zepchne" ;) moze jak sie pokrece po mieszkaniu to sie rozbudze, bo poki co jestem zombie. Jak sie zobaczylam dzisiaj w lustrze, to zapytalam go, czy czesto ostatnio tak wygladam... Mowi ze od paru tygodni codziennie ;( nie ma to jak kochany, zlotousty maz, zawsze na duchu podniesie :p


Ja póki jest mąż w domu mogłabym dla moich synów nie istnieć.Starszy wpada się potulic młodszy tylko na cyca.
Tata musi karmic, nosić, usypiać, przewijać tyłek i ostatnio była rozpacz, bo się biedulek obsral okrutnie i matka mu tyłek wymyła a nie ojciec ;D
 
woooow!!!! A nie pomylili się? Czasem walną taką wagę a później się okazuje, że dużo mniej. Jeśli to prawda to jaaaa pierdziuuu... Mój będzie ważył jakoś z kilogram mniej
Jeśli nawet jest błąd to nie zbyt duży chyba... Wczoraj miałam USG - początek 36 tc i waga 3700g. Nie mam zdiagnozowanej cukrzycy ciążowej, ale oboje z mężem mamy 180cm i też ważymy swoje... Także zdaniem lekarzy dziecko może być duże
 
Jeśli nawet jest błąd to nie zbyt duży chyba... Wczoraj miałam USG - początek 36 tc i waga 3700g. Nie mam zdiagnozowanej cukrzycy ciążowej, ale oboje z mężem mamy 180cm i też ważymy swoje... Także zdaniem lekarzy dziecko może być duże
Rzeczywiście waga pokaźna, ja się zestresowalam jak mi lekarz powiedział ostatnio, że córka waży 3000g. A to 36+3 było.
 
Jeśli nawet jest błąd to nie zbyt duży chyba... Wczoraj miałam USG - początek 36 tc i waga 3700g. Nie mam zdiagnozowanej cukrzycy ciążowej, ale oboje z mężem mamy 180cm i też ważymy swoje... Także zdaniem lekarzy dziecko może być duże


W pierwszej ciąży miałam wagę 3800 w 36 TC.Urodzilam w 40plus 4 z wagą 4020.
 
reklama
Do góry