reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Właśnie po to sprawdza się cymegalie aby wiedzieć czy noworodek wymaga podania antybiotyków i dodatkowej konsultacji po urodzeniu. Za granicą to badanie jest obowiązkowe w krajach które oczywiście przykładają wagę do diagnostyki, tylko u nas pewnie z uwagi na koszty jak zwykle nie.

Ja i tak płace za każde badanie wiec lekarz mógłby mi je zalecić ale nie zalecił i powiedział co powiedział wiec no ... ;P
 
reklama
Dziewczyny, zauwazylyscie u siebie rozstepy? Ja smaruje brzuch codziennie oliwka z bambino i dzisiaj jednego zauwazylam [emoji29] troche sie tym zdolowalam bo myslalam ze tego unikne a tu masz..
 
Ja się smaruje od początku ciąży 2 razy dziennie, oliwka z Rossmana dla kobiet w ciąży wymiennie z balsamem mama olilan.Szybiej wtedy można się ubrać.
Narazie nie mam nic ale slyszalam, że wychodzą nawet do 3 miesięcy po porodzie, więc trzeba cały czas się smarować. O ile smarowanie coś daje bo podobno większy wpływ na picie wody i geny :rolleyes:

Dziewczyny, zauwazylyscie u siebie rozstepy? Ja smaruje brzuch codziennie oliwka z bambino i dzisiaj jednego zauwazylam [emoji29] troche sie tym zdolowalam bo myslalam ze tego unikne a tu masz..
 
Dziewczyny, zauwazylyscie u siebie rozstepy? Ja smaruje brzuch codziennie oliwka z bambino i dzisiaj jednego zauwazylam [emoji29] troche sie tym zdolowalam bo myslalam ze tego unikne a tu masz..

Ja mam jeden na brzuchu taki na 1cm i kilka drobnych takich dosłownie 5 mm na lewym boczku.
Smaruje cepanem żeby trochę się zmniejszyły

A smaruje się od początku ciąży 2x dziennie wiec nie wierze ze to ma jakiś mega wpływ. Wiadomo lepiej mieć nawilżona skore niż sucha ale wydaje mi się ze to indywidualne predyspozycje. Ja je mam bo po okresie dojrzewania mam sporo rozstępów, z tym ze są perłowe wiec nie rzucają się w oczy
 
Dziewczyny, zauwazylyscie u siebie rozstepy? Ja smaruje brzuch codziennie oliwka z bambino i dzisiaj jednego zauwazylam [emoji29] troche sie tym zdolowalam bo myslalam ze tego unikne a tu masz..
Ja jeszcze nic nie zauważyłam ale ja mam dopiero 30 tc więc wszystko przede mną. Smaruje się Ziają Mama mija.
 
reklama
Do góry