reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja wczoraj wieczorem dostałam wyniki z krwi.... wszystkie super... oprócz morfologii.... hemoglobina masakrycznie mi poleciała....6,2:errr::errr::errr: .... raczej szykuje się na szpital i żelazo dożylne.....

Zdrówka życzę ;)

Widziałam też posta twojego późniejszego odnośnie rozwiązania ciąży..... Oby córeczka siedziała w środku jeszcze i oby wyniki się poprawiły , powodzenia :) daj znać jak się sytuacja unormuje ;)
 
reklama
reklama
A spi w dzień?
Moj 3 latek nie spi od roku :/, a i tak wieczorem zasypia sporo po 21.
Chyba, że jedziemy gdzies dalej autem wtedy zawsze kima i czasem nie da sie go juz obudzić.
To chyba zależy od dziecka, mój 4l. Potrafil w ciągu dnia drzemac 2-3 h i iść spać o 21. Było tak przed wakacjami, zobaczymy jak od jutra wróci znowu do przedszkola. Bo na wakacje nie zmuszalam go do drzemki, chodził spać o 22-23 i wstawal 9-10
 
Do góry