reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
@Jsawww Myślę o Was cieplutko, mam nadzieję, że uda się podtrzymać ciążę i poprawić Twój stan zdrowia!

Mi się skraca szyjka (niby u wieloródki standard, ale jednak wzięłam sterydy na rozwój płuc), więc dokończyłam dzisiaj całe zakupy wyprawkowe na start, mam nadzieję, że poprzychodzą szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Czekam na:
- ubranka 56 (kupiłam na Allegro pod hasłem "wyprawka" takie 5, 6- paki, bo do tej pory miałam tylko 3 pajace, żadnych czapeczek itp.)
- rogal do karmienia
- tantum rosa i lanoline (wzięłam jednak lansinoh)
- prześcieradła i ręcznik dla dziecka
- w rossmanie mąż ma odebrać podpaski, pieluchy i lovelę
Resztę rzeczy już mam, tylko muszę zagonić męża do mycia, prania i układania w torbach.
 
Aspekt dobrze ze męża masz pogonić bo jeszcze by brakowało żebyś ty to ogarniała.
Tak gorąco... Nic mi się nie chce. Synek spi. Mam ochotę na lody ale wychodzić mi się nigdzie nie chce. :)
 
No to kiepsko, ale to teraz wykryto u Ciebie ta przepuklinę czy wcześniej? Ja właśnie nie widzę związku z rozciąganiem się małego bo to czuję bardziej po bokach. Teraz jak jestem w domu i mało chodzę to zdecydowanie mniej mi to dokucza
Oficjalnie dowiedziałam się że to przepuklina 2 tyg. temu w szpitalu jak bolał mnie właśnie brzuch w okolicy pępka .Ale pamiętam że przed ciążą już jakiś czas miałam niewielkie twarde zgrubienie zaraz nad pępkiem które mnie nie bolało , ale lekarz rodzinny to zbagatelizował. Niestety teraz w ciąży doszedł ból w tym miejscu :(
 
reklama
Do góry