reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

@Jsawww Myślę o Was cieplutko, mam nadzieję, że uda się podtrzymać ciążę i poprawić Twój stan zdrowia!

Mi się skraca szyjka (niby u wieloródki standard, ale jednak wzięłam sterydy na rozwój płuc), więc dokończyłam dzisiaj całe zakupy wyprawkowe na start, mam nadzieję, że poprzychodzą szybko i zgodnie z oczekiwaniami. Czekam na:
- ubranka 56 (kupiłam na Allegro pod hasłem "wyprawka" takie 5, 6- paki, bo do tej pory miałam tylko 3 pajace, żadnych czapeczek itp.)
- rogal do karmienia
- tantum rosa i lanoline (wzięłam jednak lansinoh)
- prześcieradła i ręcznik dla dziecka
- w rossmanie mąż ma odebrać podpaski, pieluchy i lovelę
Resztę rzeczy już mam, tylko muszę zagonić męża do mycia, prania i układania w torbach.
Podali ci sterydy w szpitalu? Musiałaś być na oddziale?
Jaka długość szyjki?

Z tą wyprawką to dobrze, że juz działasz.
 
reklama
Podali ci sterydy w szpitalu? Musiałaś być na oddziale?
Jaka długość szyjki?

Z tą wyprawką to dobrze, że juz działasz.
Tak, na oddziale mi podali 2 zastrzyki co 24h. Szyjka cos ok 2,7 cm wiec niby ok, ale ja mam obciazony wywiad eksprsowym przebiegiem rozwarc w 3 poprzednich ciazach.
 
Aspekt dobrze ze męża masz pogonić bo jeszcze by brakowało żebyś ty to ogarniała.
Tak gorąco... Nic mi się nie chce. Synek spi. Mam ochotę na lody ale wychodzić mi się nigdzie nie chce. :)
Jejku jak ja bym chciała żeby mój "padalec :)" się zdrzemnął :)
Lody już zaliczone. Kotlecika sobie zażyczył ale nie wiem jak się zabrać za smażenie w taką pogodę :/
Z rana byłam na budowie, na działce napompować mu basen i nalać wody żeby się nagrzała.
Najgorsze, że nie ma u nas cienia na podwórku a mały parasol to dla mnie za mało :/
Gdyb był cień to przez najbliższe 2miechy bym z tego basenu nie wychodziła :)
 
Aspekt dobrze ze męża masz pogonić bo jeszcze by brakowało żebyś ty to ogarniała.
Tak gorąco... Nic mi się nie chce. Synek spi. Mam ochotę na lody ale wychodzić mi się nigdzie nie chce. :)
Ja czuje sie jak stary dziad...no dobra, baba w te upaly. Taka wegetacja, rano wstane i tylko czekam na wieczor. Te ostatnie dni to takie wyjete z zycia, totalnie zmarnowane. Jak mi jeszcze ktos powie, ze ciaza to najwspanialszy czas to chyba padne...dzis jeszcze dowiedzialam sie ze moj lekarz nagle przestal przyjmowac, zniknal w systemie medicover. Nosz bylam u niego w zeszlym tyg, to mogl cos powiedziec, a on do mnie, ze widzimy sie za miesiac. Teraz na ost chwile musze innego lekarza szukac :/
 
Nie obraziłam ani Ciebie, ani żadnej innej Pani tutaj. Odpowiadam jedynie na zarzuty w moją stronę, nic więcej. Chciałam pomóc, a zostało to źle odebrane. Pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego rozwiązania! :)
zielinskakasia czy Ty nie rozumiesz że nie jesteś nam tutaj potrzebna? Cały czas drążysz temat...nikogo on nie interesuje.
 
@vihrea kurde srednio ale może jakies sprawy rodzinne. Bo tak myslac to raczej by nie mówi ze widzicie Sie za miesiąc. AL to i tak nie zmienia faktu ze musisz zmienić lekarza :/ sama dopiero co zmieniałam i ta niepewność czy bedzie Ci pasował.
 
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was odczuwa ból pępka? Ogólnie to od jakiś dwóch tygodni czuję takie mocniejsze rozciąganie w tej okolicy a od dwóch dni to boli szczególnie przy chodzeniu i podnoszeniu się :( pępek mam schowany, więc to raczej nie to że się podrażnia

Też z 2 dni mnie boli pępek , ale nie jakoś bardzo , ja sobie to tłumaczyłam tym że dziecko się rusza i ciągnie pępowinę... Ale zapytam lekarza za tydzień mam wizytę .
 
reklama
Jejku jak ja bym chciała żeby mój "padalec :)" się zdrzemnął :)
Lody już zaliczone. Kotlecika sobie zażyczył ale nie wiem jak się zabrać za smażenie w taką pogodę :/
Z rana byłam na budowie, na działce napompować mu basen i nalać wody żeby się nagrzała.
Najgorsze, że nie ma u nas cienia na podwórku a mały parasol to dla mnie za mało :/
Gdyb był cień to przez najbliższe 2miechy bym z tego basenu nie wychodziła :)
A spi w dzień?
Moj 3 latek nie spi od roku :/, a i tak wieczorem zasypia sporo po 21.
Chyba, że jedziemy gdzies dalej autem wtedy zawsze kima i czasem nie da sie go juz obudzić.
 
Do góry