reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja jeszcze nigdy nie uzylam takiej temp w mojej pralce, stad obawy, ale jak widac chyba niepotrzebne. W ogole, to dostalam fajna mate edukacyjna od znajomych, a tam na metce info,ze nie mozna jej prac. Nie wiem po co takie rzeczy dla dzieci produkuja...nie wyobrazam sobie nie prac tego chociazby przed pierwszym uzyciem.

Na mojej tez. Ale prałam i nic sie nie stalo. Lalki barbi tez uzywane wybralam, gorzej z ubrankami- wszystkie sukienki dla nich mi sie porozpadały po praniu. :) p
 
reklama
Moja rodzinka na imprezce od razu się rzuciła grupowo do głaskania brzucha [emoji15] Musiałam ich uświadomić, że to u mnie wywołuje silne skurcze i nie mogą tego niestety robić... Ale wiem, że mój brzuszek jest kuszący [emoji6] Taka piękna okrągła piłeczka.
Kurczę nienlubie jak ktoś mnie dotyka po brzuchu oprócz męża. Tak się czuje jak by mnie ktoś po dupie macał. Brzuch jest dla mnie taki intymny tylko dla mnie i męża nie lubię szczególnie jak robią to spontanicznie aż mnie trzęsie jak myślę o tym. A w międzyczasie mała szaleje w brzuszku po kolacji [emoji7]
 
Kurczę nienlubie jak ktoś mnie dotyka po brzuchu oprócz męża. Tak się czuje jak by mnie ktoś po dupie macał. Brzuch jest dla mnie taki intymny tylko dla mnie i męża nie lubię szczególnie jak robią to spontanicznie aż mnie trzęsie jak myślę o tym. A w międzyczasie mała szaleje w brzuszku po kolacji [emoji7]
Mam podobnie lubię jak mąż po brzuchu mnie dotyka i w końcu czuję kopniaki bo długo twierdzil że nic nie czuje. Córka jak rękę przyklada to też mi nie przeszkadza, ale jak teściowa przychodzi i pierwsze co to mi rękę na brzuchu kładzie to mnie wqrza... Nawet nie spyta czy może
 
Jak dobrze ze mnie jakos nie dotykają. Bardzo rzadko. I nawet jak dotkną i powiedzą cos miłego jestem w stanie przelknac ale jak usłyszałam ze mam tlusty, miękki brzuch to bylo przykre. :/
Mąż jutro pracuje od 4 do 8 a potem na 12i wróci o 20 wiec tak z doooopy. Przyjedzie na 2 śniadanie.
 
Znając mnie i tak bym wyprała [emoji3] ryzyk fizyk [emoji4]
Tez bym sie nie zastanawiala i wyprala jabkby byla moja, ale bede ja musiala raczej oddac wlascicielom jak juz moj maluch wyrosnie, dlatego nie chcialam zniszczyc jeszcze zanim zaczniemy uzywac ;). Na szczescie dziewczyny pisaly, ze praly i wsZystko ok, wiec jutro bedzie test:)
 
reklama
Moja rodzinka na imprezce od razu się rzuciła grupowo do głaskania brzucha [emoji15] Musiałam ich uświadomić, że to u mnie wywołuje silne skurcze i nie mogą tego niestety robić... Ale wiem, że mój brzuszek jest kuszący [emoji6] Taka piękna okrągła piłeczka.
Poka poka [emoji7][emoji7][emoji173]
 
Do góry