reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
@szalona no wlaśnie na to liczę ;) nie chcę przenosić :D

u mnie już super, brzuch mięciutki, także zrobiłam obiecanego placka i zapiekanki na kolację ;) czuję się jak "młody Bóg" ;)
Tylko Ty masz tp 18..więc jeszcze.nie czas na wczesniejsze porody....

Tak przejrzałam nasza liste.. te pierwsze kilka osób.. i na poczatku wrzesnia juz niektore sie moga rozpakować
 
Ja mialam ktg na pewno przed 39 tc..ale nie pamietam od ktorego tc... 38 czy 37...
A wy macie juz ktg??
Albo lekatze planuja na najblizszych wizytach? Pewnie jak sie powie ze brzuch sie napina to sprawdza i zrobia szybciej...
Moj gin kazal mi juz robic ktg chyba po 34tc w pierwszej ciazy chociaz NIC sie nie działo. Teraz jeszcze nie ustalalam ale pewnie bedzie trochę wczesniej albo podobnie. Mialam przed wizytami, a w 9msc co tydzien w szpitalu i tylko patrzyl czy ok.
 
reklama
Tylko Ty masz tp 18..więc jeszcze.nie czas na wczesniejsze porody....

Tak przejrzałam nasza liste.. te pierwsze kilka osób.. i na poczatku wrzesnia juz niektore sie moga rozpakować

tak, ten 18 pazdziernik to tylko tak wpisane, bo nie miesiączkowalam, na każdym USG wychodzi między 10-12 październik, - a rodząc w 38tc mogę zahaczyć o końcówkę września ;)
 
Do góry