reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
tak, ten 18 pazdziernik to tylko tak wpisane, bo nie miesiączkowalam, na każdym USG wychodzi między 10-12 październik, - a rodząc w 38tc mogę zahaczyć o końcówkę września ;)
Kolezanka mi sie kiedys pochwalila ze ona juz 6 lat bez @. Bo najpierw ciaza, pozniej kp, druga ciaza, kp, trzecia ciaza, kp i tak ladnie przeciagnela :p mowila ze ani troche nie teskni, no ale na więcej dzieci sie nie zdecydowali, wiec pewnie juz ja dopadla :D
 
Mi się tak brzuch stawia od chyba 16 tygodnia jak nie wcześniej. Są dni że mam tak jak mówisz dosłownie co parę minut. Lekarka mi powiedziała że nie mam się martwić bo w moim przypadku to nie wpływa na szyjkę (oczywiście lekarzem nie jestem i mówię tylko o moim podobnym przypadku). Powiedziała że to zapewne dlatego że jestem szczupła, młody ruchliwy to brzuch pracuje

Ja leżałam już w szpitalu, szyjka zaczęła mi się skracać. Spanikowałam troche dzisiaj, bo nie chce tam drugi raz trafic :/
 
Mi mama powtarza caly czas, ze do października to nie wytrwam. Stawia na końcówkę września. Śmieje się, ze chłopaki lubią wcześniej, a dziewczyny wolą dłużej posiedziec w brzuszku :D
 
Mysle ze z tym ktg zalezy czy chodzimy na nfz czy prywatnie. Od lekarza i od nas samych. Jesli czujemy skurcze to będzie badanie ale jesli ciągle jest ok to wątpię aby każdemu robili po 30 tc. Mi nic nie mówili abym byla wczesniej niż wizyta bo ktg.
 
@szalona no wlaśnie na to liczę ;) nie chcę przenosić :D

u mnie już super, brzuch mięciutki, także zrobiłam obiecanego placka i zapiekanki na kolację ;) czuję się jak "młody Bóg" ;)
Może to cie nie ucieszy, ale ja np. miałam w pierwszej ciąży skurcze codziennie od początku 7 miesiąca, w 9 jak miałam ktg to zawsze je było ładnie widać i miałam i tak wywoływany poród na początku 42 tygodnia [emoji6] Ale moja szyjka jest nienormalna i nie lubi się rozwierać.
 
Może to cie nie ucieszy, ale ja np. miałam w pierwszej ciąży skurcze codziennie od początku 7 miesiąca, w 9 jak miałam ktg to zawsze je było ładnie widać i miałam i tak wywoływany poród na początku 42 tygodnia [emoji6] Ale moja szyjka jest nienormalna i nie lubi się rozwierać.
Moja tez nie chciala sie rozwierac, poszla na 2cm po 13h na oxy i po kilku masazach ;) a wgl jak na porodowke mnie przywiezli na wywolanie to polozna do mnie powiedziala ze wieki takiej szyjki nie macala :eek: ledwo opuszkami palcow byla ja w stanie wymacac. Mlody zdecydowanie nie wybieral sie jeszcze na ten swiat ;)
 
reklama
Do góry